Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα Μάγκες!

Πρώτη φορά γράφω κριτική καθώς αυτό που έζησα χθές (16/12/2020) δεν έχει προηγούμενο!

Επικοινωνία με την Νικόλ για συνάντηση με την Νεφέλη η οποία όπως έμαθα έχει σταματήσει για λίγο καιρό. Αντ'αυτού μου πρότεινε την Misel με κλειστά μάτια!

Με τα πολλά, κανονίζουμε άμεσα στο γνωστό ξενοδοχείο στη Συγγρού όπου και με υποδέχεται η κορασίδα. Οι φωτογραφίες την αδικούν αρκετά, το μόνο σίγουρο!
Ματάρες και προσωπάκι απο άλλο πλανήτη. Προσωπικά θα την χαρακτήριζα ως την μικρή αδερφή της Megan Fox. Anyway, με υποδέχεται και αφού με άνεση σπάει τον πάγο (προσφορά νερού/ποτού ή οτιδήποτε άλλο) πάω για ντουζάκι ( να σημειωθεί ότι δεν ζήτησε τα χρήματα μπροστα, δίνοντας άλλη νότα στην συνάντηση). Αφού βγαίνω απο το ντούζ, αντικρίζω την Misel ξαπλωμένη στο κρεβάτι φορώντας μόνο ενα κορμάκι, ζαρτιέρες και μαύρες γόβες! Αυτό ήταν! Για το επόμενο 15λεπτο (τόσο άντεξα) ακολούθησε εκπληκτικό sex με δυνατό σημείο αναφοράς το στοματικό το οποίο είναι απο άλλο πλανήτη!

Ντουζάκι και κουβεντούλα για να γεμίσουν οι μπαταρίες όπου αντιλαμβάνομαι ότι η κοπέλα (εκ Ουκρανίας) μιλάει Αγγλικά σαν καθηγητής! Μαθαίνω αρκετά πράγματα γι'αυτην συνειδητοποιώντας ότι η κοπέλα είναι πανέξυπνη, μορφωμένη και ξέρει ακριβώς τι της γίνεται.

2ος γύρος στα 4 και στην συνέχεια ιεραποστολικό ενώ το τέλος μας βρήκε με εμένα να τελειώνω στο στόμα της (παράδεισος). Μετά το ντουζάκι ακολούθησε λίγο ακόμα social τόσο ευχάριστο που ξεπέρασα τον χρόνο κατά 15 λεπτά χωρίς να το καταλάβω!

Την κοπέλα την προτείνω ανεπιφύλακτα είναι ότι καλύτερο έχω συναντήσει στο χώρο μέχρι σήμερα!

Cheers!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 16, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
339
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, mixalis mixoy, THV και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2020
Προσπαθω να καταλαβω πως γινεται η νεφελη να εχει σταματησει για λιγο καιρο αφου εδω και 3 μερες εχει ανεβει στο νημα του πρακτορειου 2 φορες ως διαθεσιμη Χμμμ;
K
Kabourdidis
18 Δεκεμβρίου, 2020
Μπορείς να ρωτήσεις την Νικολ για λεπτομέρειες αδερφέ μου!
18 Δεκεμβρίου, 2020
Θα σε γελάσω αδερφέ, ρώτα τα κορίτσια του γραφείου!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3