Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ήθελα να πηδήξω πουτανα και την είχα μεγάλη την καύλα....
Διάλεξα το καρινακι για να δω αυτο το κορμάκι...
Ο φωτοσοπας καλός κάνει για την δουλειά του ακούστε με μην χάσει κανείς από τα λεφτά του...
Μην πάτε αλλού νομίζοντας ότι θα βρείτε μοντελο,μπορεί να εργαζοτανε πριν λίγο σε μπουρδέλο...
Ήρθε με την αθώα ομορφιά με το γατισιο βλέμμα και έτοιμος ήμουνα να τη γεμίσω σπέρμα...
Τον πεοντα πήρε μέσα της στο στόμα να μπουκωσει ήθελε σαν τρελή εκεί να με τελειώσει...
Την πήδηξα σκληρά σαν σκύλος που πεινάει,γύρισε και κοίταξε αυτόν που την γαμαει...
Το χυσι μου πετάχτηκε μέχρι τα κωλομερια,για λίγη ώρα έμεινα να κοιτώ τα αστέρια...
Πήγα για μπάνιο μόνος μου και ήρθε για παρέα,έσκυψε στο πουτσο μου τον έπλυνε ωραία...
Δεύτερη τσιμπουκοδρομια έπαιξε για να επανορθώσω μα εγώ δε μπορώ δεύτερη να τελειώσω...
Κάθισα δίπλα της ήρεμα φιλί να της δώσω μα εκείνη ακόμα τον έπαιζε για να ολοκληρώσω...
Νόστιμη, αδύνατη,θετική πουτανα που θα ξαναγαμησω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
lavro
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
7.134
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Constantinos27, olddog, TOMCRUISE και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2020
Δεν καταλαβα αν πηδηξες αυτην ή την Καρινα. Ή αν γραφεις οτι η Καρινα ειναι μαπα.
Διάλεξα το καρινακι για να δω αυτο το κορμάκι...
Ο φωτοσοπας καλός κάνει για την δουλειά του ακούστε με μην χάσει κανείς από τα λεφτά του...
Μην πάτε αλλού νομίζοντας ότι θα βρείτε μοντελο,μπορεί να εργαζοτανε πριν λίγο σε μπουρδέλο...
Ήρθε με την αθώα ομορφιά με το γατισιο βλέμμα και έτοιμος ήμουνα να τη γεμίσω σπέρμα...

Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1