Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αρχικά να πω πως οι φωτογραφίες είναι ακριβείς. Αυτό που ίσως να μην φαίνεται στο 100% είναι ποσο μικροκαμωμένο είναι το κορίτσι. Αδιαμφισβήτητα θα έχει το κοινό της καθότι δεν έχω στην ζωή μου πάει με πιο μικροκαμωμένη κοπέλα γενικά. Οι λάτρεις των πετιτ σπεύσατε. Οι λάτρεις τον πιο ζουμερών κορμιών μπορείτε να προσπεράσετε.

Στα του σώματος και της εμφάνισης πολύ γλυκό προσωπάκι το οποίο δεν φαίνεται στις φωτογραφίες. Μικρό κωλαρακι και τέλειο στητό στήθος όπως ακριβώς φαίνεται στις φωτογραφίες. Το σώμα της στεγνό.

Της βγάζω το καπέλο καθότι αν και πονούσε λόγω μεγέθους και μετά από δίκη μου ευγενική παρότρυνση να σταματήσουμε και δεν τρέχει τίποτα μου είπε όχι θα συνεχίσουμε. Εξαιρετική στην επικοινωνία καθότι Ελληνίδα. Η συμπεριφορά της άψογη.

Παίχτηκαν δυο γύροι ο πρώτος με cow girl ιεραποστολικό όπου σήκωσε την μέση της για να διευκολύνει την διείσδυση ? και στο τέλος μπρούμυτα κι εγώ από πάνω όπου ήρθε το τέλος μέσα της. Η θέα του να γαμαω ένα τόσο μικρό κορμί με ιντριγκαρε σε μεγάλο βαθμό.

Ο δεύτερος γύρις είχε μόνο πίπα με πολύ φιλότιμες προσπάθειες και πέρασμα όλου του φάσματος της περιοχής (όχι σχολαστικό) και το τέλος με βρήκε στα βυζακια της.

Ήταν ένα τίμιο ραντεβού τι ίσως στο αν θα την ξανάβλεπα καθαρά επειδή τα γούστα μου είναι πιο ζουμερές κοπέλες απλά ορισμένες φορές κάνω την έκπληξη και κατεβαίνω κατηγορία για την αλλαγή. Επίθεση με ξαφνικές άμυνες δηλαδή.

Ξανά θα πω οι πετιτακηδες ίσως την κάνουν στανταρακι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
APE
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.328
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Europunk, coctac και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2020
από πρόσωπο τι λέει;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1