Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 8 10
Call-Girls 50952
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλημερα σας.Η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη.Τηλεφωνο στη κυρια και ερχετε στο σπιτι μου.Ειναι μια ομορφη κυρια πολυ καλυτερη απο τις φωτο με ωραιο σωματακι και ωραιο προσωπο.Καθομαστε την κερναω ενα νερακι και αρχιζει...ενω η αγγελια γραφει 60 euro μου ζηταει 80 γιατι μετα τις 18>00 σκοτεινιάζει και ειναι επικινδυνα....τρωω τη πρωτη φαπα....δεν βαριεσαι λεω που να ψαχνω τωρα βραδιατικα αλλη ,οκ.....πρωτο λαθος μου.Παμε στο κρεβατι παω να τη φιλισω στο στομα...οχι φιλια μου λεει υπαρχουν αρρωστιες....Κεφάλι σε τοίχο!Δευτερο λαθος μου!!!παει να κανει στοματικο τη βλεπω να ετοιμαζει προφυλακτικο...μου λεει υπαρχουν αρρωστιες....Τριτο λαθος μου!!!!εχω καταλαβει πια οτι το ραντεβου εχει αποτυχει τελειως...μια βαρετη αεροπιπα , τη γυρναω στα τεσσερα αρχιζω να πηδαω για να χυσω οσο πιο γρηγορα γινεται και να παει να φυγει.Ετσι ακριβως εγινε.Δεκα λεπτα σεξ ,τελειωσα στο προφυλακτικο φυσικα ουτε λογος για καπου αλλου!!! και της λεω μπορει να φυγεις οπως και εκανε.Ηταν το χειροτερο ραντεβου ever.....Στην αρχη ειπα να δωσω τοπο στην οργη αλλα μετα σκεφτηκα οπως εγω διαβαζω τις κριτικες αλλων ανθρωπων και προφυλασομαι απο μουφες ετσι πρεπει να κανω και εγω.Φυσικα τη μεγαλητερη ευθυνη την εχω εγω που τη κρατησα απο τη στιγμη που αρχισε να μου λεει για τις αρρωστιες,αλλα βλακεια μου δεν το εκανα...λαθος μου...Να ειστε ολοι καλα και καλες γιορτες με υγεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο μου
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
GIORGIO222
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.316
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AlexGuinnesss, tonos17, vk86 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2020
Μέτρια προς κακή εμπειρία ήταν και για μένα όταν προ μηνών τη συνάντησα
I
ioannisdebu
review reaction 1 GIORGIO222
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1