Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Call-Girls 705920
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα σε ολους, προφανως εχουν γραφτει πολλα για την γυναικα αλλα ας κανω και εγω την κριτικη μου. Πηρα τηλεφωνο και την ιδια μερα κανονισαμε ραντεβου στο μπιλ. Φτανω πληρωνω 22 ευρω για το δωματειο , αρκετα καλο θα ελεγα, ερχεται μεσα η αντριαννα γνωριζομαστε, της ειπα οτι δεν εχω εμπειριες πολλες γενικα στον αγοραιο ερωτα, οποτε ηταν πιο light μαζι μου και δεν εβγαλε αγριαδα, κατι που μου αρεσε, με εκανε να αισθανθω πολυ ανετα γενικα. Καταπληκτικο σωμα τρομερη διαθεση καλος χαρακτηρας μου φανηκε συζητησαμε αρκετα καθησε αρκετα παραπανω καθως ειχε μεγαλο κενο εκεινη την ημερα μεχρι τον επομενο πελατη και ειδα την προετοιμασια που κανει πριν το ραντεβου και ποσο σχολαστικη ειναι με την καθαριοτητα και την υγιεινη της, το σημαντικοτερο απο ολα για εμενα. Στα του σεξ απιθανη ορεξη περασα τελεια, καναμε σεξ σε πολλες στασεις , ειμαι πολυ νεος και κουραστικα λιγο ενω αυτη οχι, πιπα ιδανικη και τελειωσα στο στομα της οπου εκανε στεγνο καθαρισμα. Παρα πολυ ωραια εμπειρια θα την ξανακανω στο μελλον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 11, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
197
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bill1995 , aionios, james034 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2020
Εἶναι γιά extra τὴν κατάποση;καί πόσο;
10 Δεκεμβρίου, 2020
Μια απορία έχω....αφου ηταν τόσο τέλεια και πέρασες όπως λες επισης τέλεια γιατί βάζεις τόσο χαμηλή βαθμολογία? Τι θα πει τέλεια στο σεξ και 7? Η τέλεια δεν ηταν ή η βαθμολογία δεν είναι εντάξει.....αποφάσισε!
11 Δεκεμβρίου, 2020
Φιλε εσυ ή κάποιος άλλος μου δίνετε το τηλ της το ψάχνω καιρό
12 Δεκεμβρίου, 2020
Απαντηση στον φιλο tenten956
Το ανωτερο που μου επετρεπε το συστημα ηταν 7 επειδη δεν ειχα φτασει τις 4 κριτικες, οποτε βαση αυτου βαθμολογησα. Παλιος εισαι πολλα χρονια απο οτι βλεπω οποτε πριν μου την πεις ψαξε και σκεψου πρωτα ευκολο ειναι.
12 Δεκεμβρίου, 2020
@tenten προφανώς δεν μπορεί να βάλει παραπάνω (είναι κλειδωμένες οι βαθμολογίες μέχρι το 7) γιατί έχει λίγες κριτικές!? Ναι!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5