Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Call-Girls 35171
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν είναι υπερβολή αλλά πρώτη φορά στην ζωή μου αισθάνθηκα ότι πηδήξανε. Το κορίτσι έχει διπλή προσωπικότητα. Μπήκε στο δωμάτιο με ένα ντροπαλό αλλά γλυκό χαμόγελο. Ντυμένη συντηρητικά λέω εδώ την πατήσαμε. Που να ήξερα τι με περιμένει. Γδύνεται και αρχίζει η μάχη γιατί είναι μάχη. Αν την αφήσεις ελεύθερη να κάνει τα δικά της θα σε χρησιμοποιήσει σαν εργαλείο για την προσωπική της ικανοποίηση, θεμιτό μια και είναι απόλυτα ειλικρινής στο κρεβάτι. Ανέβηκε πάνω μου μου άνοιξε με δύναμη χέρια στο πλάι δυνατά και άρχισε δυνατά να κινεί το κορμί της. Καθώς έφτανε στην κορύφωση άρχισε να βγάζει κάτι ακαταλαβίστικες φωνές έως κραυγές. Τελείωσε και μαζί και εγώ. Μου λέει ....τελείωσες ? Ελπίζω να μπορείς να με γαμήσεις ξανά. Τι να πω τώρα ...... Ναι φυσικά. Με ρωτά αν μπορεί να καπνίσει, της λεω οκ. Μιλήσαμε για λίγο (σε καλά Αγγλικά ) και μετα ερχεται βάζει τα μέζεα μου στο στόμα και αρχίζει. Τούρμπο ο μικρος. Μάχη ξανά, βρισίματα, σκαμπίλια, choking. Τελείωσε με ένταση άλλες 2 φορές (πολυοργασμική) και εγώ μία (κάτι το μη δεδομένο στην ηλικία μου). Θα την ξαναδώ οπωσδήποτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 05, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.857
Πόντοι:
27.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Alexanders, kwstasxat και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού