Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 19 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 56975
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
45αρα Ρωσίδα (δεν θυμάμαι ακριβώς από πού, πάντως όχι από την Μόσχα Μεγάλο χαμόγελο), που είναι πάνω από μια δεκαετία στην χώρα μας. Μετά από εκατοντάδες χιλιάδες χιλιόμετρα πάνω στα πορνοτάκουνα στις πίστες των μαγαζιών της “αμαρτωλής λεωφόρου”, είπε να δοκιμάσει την τύχη της και στο ευγενές σπορ της βίζιτας.

Πρόσωπο με γωνίες και πολύ όμορφα μάτια που όμως φανερώνει την ηλικία της κοπέλας. Στο σώμα οι photos με το κόκκινο ολόσωμο είναι κοντά σε αυτό που θα δείτε αλλά υπάρχουν δύο μελανά σημεία. Το στήθος παρόλο που είναι φτιαγμένο έχει μια περίεργη χαλαρότητα, δεν ξέρω γιατί. Επίσης ο κώλος είναι κώλος 45χρονης…Τίμια πόδια, ένα μεγάλο tattoo στην κοιλιά. Ύψος γύρω στο 1,72 καθαρό.

Ήρθε ντυμένη με ένα sexy μαύρο mini φόρεμα, διχτυωτές μαύρες κάλτσες σιλικόνης και μαύρα ψηλοτάκουνα. Προσεγμένα άνω και κάτω άκρα και καθαριότητα σε όλα ΟΚ.

Φιλική αλλά και μαγκάκι στην συμπεριφορά, με την καλή έννοια. Πολλά τα χιλιόμετρα είπαμε…Κουλ Έχει χιούμορ και είναι ακομπλεξάριστη Μιλάει κανονικά Ελληνικά.

Στον αγώνα : Γλωσσόφιλα και προκαταρκτικά με πάθος και ένταση. Πολύ καλό στοματικό που εξελίχθηκε σε dt και πολύ καλό γλείψιμο της υπόλοιπης περιοχής. Στο sex παίζει σε όλες τις στροφές και σε όλες τις πίστες. Πολύ καλά ανοίγματα και πολύ ωραία αίσθηση. Είναι πρόθυμη, το ζει, ακολουθεί αλλά παίρνει και πρωτοβουλίες. Δάχτυλα μπροστά άνετα, πίσω όχι και τόσο αλλά ΟΚ.

Συμπερασματικά : Next door mature, με πολύ καλό πρόγραμμα.

Ps1 : Μεταξύ άλλων πιάσαμε την κουβέντα για την εποχή που αυτή ζούσε μεγάλες στιγμές πάνω και γύρω από τους στύλους των strip. Με την αναφορά και σε κάποιες λεπτομέρειες είμαι σίγουρος ότι την έχω δει πολλάκις επί το έργο. Tον περισσότερο χρόνο τον πέρασε στο Lido. Εγώ προτιμούσα πάντα το Kinky (το 2ο καλύτερο strip μετά από το τεράστιο Lolita… Γερο-μύστης) αλλά έκανα και τις επισκέψεις μου στο Lido. Με το που έφυγε έβαλα ένα ποτό και θυμήθηκα τις μεγάλες εποχές που η αμαρτωλή λεωφόρος έσφυζε από ζωή, η νύχτα ξεκίναγε τα μεσάνυχτα και δεν τελείωνε ποτέ και η Pamela όργωνε τις πίστες γεμίζοντας την τσέπη της με λεφτά και εμάς με επιθυμίες…Αλήθεια πόσοι αιώνες έχουν περάσει? Money Mouth Μου μοιάζει με παράλληλο σύμπαν…

Ps2 : Η συνάντηση έγινε τέλη Οκτωβρίου. Έχω και άλλες 2-3 κριτικές από τότε, αν βρω χρόνο και όρεξη θα τις ανεβάσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
13.199
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 201295, GALLAS και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2020
Πάντως για 45+ μια χαρά κρατιέται οφείλουμε να παραδεχτούμε!
03 Δεκεμβρίου, 2020
Μπράβο φίλε για την κριτική,αλλα θλιβερό φινάλε λιγο ακόμα και θα βούρκωναΛύπη
03 Δεκεμβρίου, 2020
@ msakis : όπως τα λες...
@ Charlie Deker : δεν σε αδικώ συναγωνιστή, περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις...
04 Δεκεμβρίου, 2020
Λεγόταν Pamela και επί δοξασμένων εποχών;
04 Δεκεμβρίου, 2020
Ωραία κριτική. Μπράβο
J
john100
04 Δεκεμβρίου, 2020
@ Obi-Wan : αν κατάλαβα καλά σε κάποιες περιπτώσεις ναι γιατί εκτός από το Lido έχει δουλέψει και σε άλλα μαγαζιά. Δεν το διευκρίνισα για να είμαι ειλικρινής, οπότε μπορεί να κάνω και λάθος.
@ john100 : ευχαριστώ φίλε.
07 Δεκεμβρίου, 2020
Άψογος όπως πάντα!Ναι!Προσκύνημα
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7