Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Call-Girls 38493
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρόσφατη συνάντηση με τη καύλ… εεεε, με την Εύα θέλω να πω αν και δεν θα ήταν υπερβολή να άλλαζε το όνομά της από Εύα σε Καυλέβα ! Τι να γράψω και εγώ που δεν έχει γραφτεί στις περίπου 40 κριτικές που έχει ένα από τα καλύτερα ονόματα του γραφείου. Γι’ αυτό θα προσπαθήσω να είμαι περιεκτικός. Χωρίς υπερβολή η γυναίκα στάζει καύλα από τη στιγμή που μπαίνει στο χώρο μέχρι τη στιγμή της αποχώρησής της. Φιλιά με τέτοιο πάθος λες και ήταν η γκόμενά σου και είχατε καιρό να ιδωθείτε, πίπα που σου ρουφάει και το μυελό των οστών, γαμήσι που ξέχναγες ότι είναι με επαγγελματία. Τι να πω για αυτό το βλέμμα που έχει… Την έγλυψα και με έγλυψε παντού ! Νομίζω ότι όταν έφυγε πήρε μαζί της και την ψυχή μου. Το σώμα της, εάν εξαιρέσεις λίγο κοιλίτσα και ελάχιστη κυτταρίτιδα στα μπούτια είναι αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες : Κόλαση!
Απ’ότι μου είπε θα μείνει ακόμη ένα 10ήμερο οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε σύντομα!
Υγεία σε όλους!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, Easy Rider(2), old boy και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2020
Σε μια αλλη κριτικη του 2017 ειπε οτι ηταν 27 χρονων. Σημερα ειναι 26 συμφωνα με το σαιτ! Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1