Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 3 10
Call-Girls 12600
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από μέρες αποχής από το σπορ,σήμερα ευλαβικά προσκύνησα το κορμάκι της κορασίδας Άντζελας.

Μεσημεριανή κλήση στο γραφείο μετά από έλεγχο στη σελίδα των Αγγέλων και εντόπισα νέο αίμα, η τηλεφωνήτρια με εμημερωσε πως πρόκειται για νέα νέα άφιξη και πολύ όμορφη,
λίγο οι καύλες λίγο η περιέργεια έφεραν την Άντζελα στη πόρτα μου, ντυμένη casual όπως είχα ζητήσει,λόγο της ώρας.
Ξεκινάμε...ύψος και βάρος απόλυτα αρμονικά δεμένα μεταξύ τους,προσφέρουν μια χάρη ιδιαίτερη στο κορμάκι της που παρόλο την εποχή είναι μαυρισμένο και με τα τατουαζακια του στα σημεία του,ομορφαίνουν ακόμα πιο πολύ το σύνολο.
Κωλος πάνω, στήθος πάνω, ωραία άκρα και κοιλίτσα-αφαλό για φίλημα.
Αγγλικά πολύ καλα και αρκετά κοινωνική, είχαμε μικρούς αλλά πολύ ωραίους διαλόγους.
Ηλικίακα ότι λέει σίγουρα αν και εγώ μπορεί να την έκανα και λίγο μικρότερη, δεν της έχει αφαιρέσει η δουλειά χρόνο από πάνω της, ίσα ίσα όταν της τα είπα μου είπε είμαι άνθρωπος που κάνω τη δουλειά αλλά δεν επηρεάζομαι απτη δουλειά,ξυπνάω νωρίς, γυμνάζομαι,προσέχω,τρώω καλά κτλ.
Στο κομμάτι που μας ενδιαφέρει τώρα,ωραίο μουνακι που το έφαγα 2 φορές,με πολύ διάθεση από μεριά της.
Πίπα για μένα της κατατάσσω στη κατηγορία 8+ γιατί γουστάρε!!! Δεν ξέρω αν ήταν προσωπικό αυτό η αν το κάνει σε όλους, αλλά έδειχνε μια ιδιαίτερη αγάπη για τον πεοντα.
Γαμηθηκαμε 2 φορές και τις δύο μεταξύ μας υπήρχε μια ένταση.Έρωτας
Ήταν ήρεμα τα κενά μας άγρια τα γαμησια μας Ναι!
Δε ξέρω αυτό μου έβγαζε όταν άρχιζαμε το γαμησι και αυτο μου είπε και η ίδια.
Ένα γκολ στη πλάτη της και ενα στο στοματακι της,που με χαμόγελο λάγνο τα καλοδέχτηκε.

Δε ξέρει αν θα ξαναέρθει σίγουρα μου είπε Ελλάδα γιατί είναι η πρώτη φορά της και θα δει πως θα πάει,αλλά από μένα μπενει σε σίγουρη επανάληψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 28, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
196
Likes:
8.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, OUROBOROS, Larson και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού