Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 26 10
Call-Girls 65934
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν, συνάντηση με την κυρία μετά από εκπληκτική και συνάμα άμεση εξυπηρέτηση από το γραφείο.
Η γυναίκα αυτή, είναι κυρία. Δεν είναι πιτσιρίκα και κατέχει πολύ καλά τη τέχνη του έρωτα.
Εμφανίστηκε στο ξενοδοχείο με μακρύ σεξυ μαύρο φόρεμα που άφηνε ακάλυπτο το στήθος της που ήταν πλούσιο και στητό.
Μετά τις συστάσεις και αφού παραγγείλαμε κάτι να πιούμε μπήκε στο μπάνιο και μετά από λίγο εξήλθε με μαύρο κορμάκι.
Βέβαια με χάλασε λίγο γιατί όπως ξέρει και μια ψυχή, μου αρέσουν τα λευκά. Οκ....
Μιας και ήμουν μπανιαρισμένος, ξεκινήσαμε την εξερεύνηση των σωμάτων μας, ο ένας του άλλου. Φιλιά με πάθος, βαθιά. Χούφτωμα εκ μέρους μου χαμηλά και...... μούσκεμα ήδη. Μόλις την ακούμπησα άρχισε να ψελλίζει κάτι στα ρωσικά, και άρχισε να τρέμει. Το γούσταρε, το ζούσε.
Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και ξεκίνησε μια πίπα αρκετά αισθησιακή. Αργά αργά με γλώσσα, συνέχισε με deep μετά πάλι αργά μετά πάλι deep. Κόντεψε να με τελειώσει στο 15λεπτο. Ήξερε όμως πότε να σταματήσει. Συνεχίσαμε με γλωσσόφιλα και ξεκίνησα κατέβασμα προς τα κάτω. Μύριζε όλο το σώμα της βανίλια από το αφρόλουτρο που είχε μαζί της. Απίστευτη μυρωδιά.
(θα το πάρω και γώ)
Ξεκίνησα πρώτα με φιλάκια στο εσωτερικό των ποδιών της και γούσταρε τρελά. Μόλις ακούμπησα τη γλώσσα μου στο μουνάκι της της ξέφυγε ένα επιφώνημα ευχαρίστησης. Συνέχισα να γλύφω και στα πρώτα δυο λεπτά ένιωσα τα υγρά στη γλώσσα μου. Η ρόγα κάγκελο και βαριές ανάσες. Όσο την άκουγα να το ευχαριστιέται και όσο την έβλεπα να τρέμει, τόσο συνέχιζα εγώ. Με κλείδωσε με τα πόδια της σαν καρύδι στον καρυοθραύστη. Άρχισε να φωνάζει στα Ρώσικα, Ουκρανικά δεν κατάλαβα. Κατάλαβα μόνο οτι το ζούσε έντονα. Βούτηξε καπότα, μου την φόρεσε και ανέβηκε από πάνω. Κούνημα μπρος πίσω, τρέμουλο συνεχόμενο, ρόγες κάγκελο, δέρμα σαν του κοτόπουλου. Έχυνε συνέχεια. Βλέποντας αυτό το θέαμα δεν άντεξα και πολύ. Μέσα σε φωνές δικές μου και δικές της έχυσα.
You’re professional μου είπε με τα λίγα αγγλικά που διαθέτει στο λεξιλόγιο της.
Να ‘ ναι καλά η δασκάλα μου, που μου έμαθε μερικά πραγματάκια φέτος το καλοκαίρι της απάντησα.
(παρεπιπτόντως μωρό μου σε αγαπώ)
Γελάσαμε, φρεσκαριστήκαμε, πληρωμή αντίτιμου και αποχαιρετισμός με γλυκό φιλί.
Εντάξει η κοπέλα είναι όντως πολυοργασμική.
Ευχαριστώ για άλλη μια φορά το γραφείο και τα κορίτσια. Είστε όλες απίστευτες.
Κουράγιο αδέλφια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 23, 2020
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
490
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, alpula, MACTE ANIMA και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού