Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 18 10
Call-Girls 30789
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι η 3η μου κριτική και δε με αφήνει να βάλω παραπάνω βαθμολογία, κανονικά θα έβαζα 10 σε όλα πάμε στο ψητό.

Νέος στο σπορ από το καλοκαίρι ασχολούμαι, συνολικά είναι και το τρίτο cg που παίρνω.

Όσα έχουν πει οι συναγωνιστές ισχύουν στο απόλυτο. Προσωπικά τη θεωρώ πολύ όμορφη στο πρόσωπο, μεγάλα μάτια, και αυτό το κόκκινο μαλλί σκοτώνει.

Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο μέσω WhatsApp. Με ενημέρωσαν κιόλας για μια μικρή καθυστέρηση όποτε όλα καλά.
Μπαίνει στο σπίτι αρκετά εντυπωσιακή, είμαι 1.83 και μου έριχνε με τα τακούνια. Όμορφα ντυμένη φόρεμα, καλσόν και κόκκινα εσώρουχα. Με ρώτησε τι θέλω, της πρόσφερα κρασί και βουρ για μπάνιο.
Βγαίνει με τη πετσέτα και εκεί καταλαβαίνεις το ρωσικό dna! Φιλία, γλώσσα, και μια πίπα φοβήθηκα μη μου τον φάει! Στα του αγώνα άλογο κούρσας. Το ζει, το γουστάρει και το δείχνει! Δυο στάσεις άντεξα και κατέθεσα. Μπάνιο και ανανέωση κρασί.
Το social το παλεύει αλλά ζόρικη η επικοινωνία. Αυτό δηλαδή είναι το μόνο αρνητικό που βρήκα σε συνδυασμό με ότι καπνίζει. Δε με πείραξε και της είπα ότι μπορεί να ανάψει.
Ξεκινάει μόνη της δεύτερο γύρο στο σαλόνι ( προσωπικά δεν περίμενα ότι θα το βγάλω ) πάμε κρεβατοκάμαρα και δεύτερη κούρσα. Πολύ πίπα, εξαιρετική και μια στάση και τέλος.

Η μεγάλη μου απορία: Είναι δυνατόν να της αρέσει τόσο; Πραγματικά αν το προσποιείται της αξίζει όσκαρ! Υπάρχουν τέτοιες γυναίκες; Δείχνει να το θέλει πιο πολύ από όλο το site μαζί, και όσοι έχουν πάει μαζί της θα καταλάβουν τι εννοώ! Γίνεται μούσκεμα, στάζει κανονικά!

Νοιώθω αρκετά τυχερός για τη συνάντηση, 3 μήνες θα κάτσει Ελλάδα προλαβαίνετε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 22, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
singleasthat
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
635
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, xontrosee, mancunian1986 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού