Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Νόρα είναι μια εμπειρία που δεν ξεχνιέται εύκολα. Την συνάντησα το καλοκαίρι, από τα πρώτα CG που είχα πάρει.
Όμορφη γυναίκα, κρατιέται ακόμα καλά, μια χάλαρωση υπάρχει βέβαια στα τριάντα, αλλά φυσιολογικά, όχι κάτι άσχημο.
Ευγενική και άνετη, με "διάβασε" καλά,μπήκε στο μυαλό μου και αυτό που ακολούθησε ήταν ανεπανάληπτο.
Η γυναίκα ήταν πραγματική φωτιά, λάβα ηφαιστείου, ακόρεστη, ασυγκράτητη και αχαλίνωτη. Έχω βρεθεί με αρκετές CG από τότε, με ομορφότερες και νεότερες κοπέλες, αλλά η εμπειρία και το πάθος της Νόρας από εκείνο το βράδυ, δεν ξεχνιέται.
Γλωσσόφιλα τόσο παθιασμένα και βαθιά, φιλιά παντού στο πρόσωπο και στο σώμα, με αχόρταγη δίψα.
Πίπα ποίημα, τον έκανε γαλακτομπούρεκο και τρέχαν τα σιρόπια.
Με έκανε πύραυλο, η θερμοκρασία χτύπησε κόκκινο, ήθελα να γευτώ το μουνάκι της και πραγματικά της το έλιωσα σαν παγωτό γρανίτα με τη γλώσσα μου και τα χείλη μου, είχε καυλώσει και αυτή πολύ.
Με ίππευσε σαν ταύρο στο ροντέο, έμπειρή καβαλάρισσα, έβγαζε και κραυγούλες. Στα τέσσερα βγήκε από μέσα μου ο διάολος, έχασα τον έλεγχο τελείως, η καύλα είχε φθάσει σε πρωτόγνωρα όρια. Την έχυνα κάμποση ώρα.
Μπανάκι, και χαλαρή κουβεντούλα στο μπαλκόνι μετά, πολύ όμορφα.
Είναι μια εμπειρία που δεν θα ξεχάσω εύκολα και ευχαρίστως θα την ξανάβλεπα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέγας
Εγγραφή:
4 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
16.022
Πόντοι:
4.546
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, hornyasfuck, mancunian1986 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2020
Έπρεπε να την πάρεις κι από πίσω φίλε, ώραια αίσθηση, μεγάλη αντοχή και bonus πιτσίλισμα (squirting).
19 Νοεμβρίου, 2020
Θα το έχω υπόψιν, για την επόμενη φορά.
19 Νοεμβρίου, 2020
Η κοπέλα ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΤΑΙ και οποιος θελει μπορεί να δοκιμάσει!Δεν ειναι ουτε για 10 ευρω Μεταξουργειο,ουτε σωμα ουτε πρόσωπο,ειναι και αντιπαθητική,γενικά ασχημη κατασκευη.
Το σέρβις της ειναι αξιοπρεπέες,αλλα τι να το κάνεις....Μερικοι απορώ τι κριτήρια εχετε,και δεν ειναι ουτε προσωπικη αποψη ουτε γνωμη του καθενος και αλλα τετοια κλισε,ειναι η αντικειμενικη αλήθεια
20 Νοεμβρίου, 2020
@ nalosGn : πράγματι δεν είναι κάτι ιδιαίτερο στην εμφάνιση (μέτρια) αλλά δεν είναι σε επίπεδο "δεν βλέπεται". Anyway, γούστα είναι αυτά ...
20 Νοεμβρίου, 2020
Ο nakos εχει δικιο. την ειχα παρει μια φορα γιατι ολοι ελεγαν πανεμορφη, κουκλα κλπ. ηταν και το squirt στη μεση που με καυλωσε. οταν την ειδα θυμιζε τουλαχιστον 40αρα γκομενα που βαφεται για να κρυψει ρυτιδες σπασιματα στο προσωπο. δεν ξερω τι παιζει με εσας που ΟΛΕΣ κουκλες τις ανεβαζετε μοντελα τις ανεβαζετε αλλα πρεπει να σταματησει καποτε. το οτι σε εσας αρεσει ή οτι περασατε ωραια δεν κανει την κοπελα πανεμορφη. χαλαρωστε λιγο μερικοι που δεν εχετε ξαναδει γκομενα στο κρεβατι σας και μην παιρνετε αλλους στον λαιμο σας
21 Νοεμβρίου, 2020
,,,,,,,χαλαρωστε λιγο μερικοι που δεν εχετε ξαναδει γκομενα
Χαλαρά...Μαλακία χαλαρά... ΜαλακίαΜαλακία χαλαραααααά ....ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

Γαμήσου
21 Νοεμβρίου, 2020
Θα συμφωνήσω με τον Νάκο. Πολλοί προμοτάρουν εδώ τις κοπέλες για διάφορους λόγους, αλλά, είπαμε ώς ένα σημείο.

Οι υπηρεσίες όντως μπορεί να είναι υποκειμενικές, αλλά όχι η εμφάνιση. Μην το γαμήσουμε κιόλας.

Π
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7