Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Call-Girls 21838
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετά από κάποια super repeat διαβάζοντας τόσες καλές κριτικές για Alice είπα να την πάρω κιεγω αν και κάτι μέσα μου έλεγε ότι θα φάω ξεπετα.Κοπελες που με μια ταινία βαφτίζονται πορνοστάρ για να ανεβαίνει το κασέ τους και έχουν αλλάξει πολλά γραφεία αλλά δεν στεριωσαν κάπου αυτό με προβλημάτιζε αλλά λέω πήγαινε έτσι για την εμπειρία.Στελνω το πρωί ήταν ο Άγγελος λέω θέλω Alice μην με κάψεις αν δεν είναι καλή πες το μου όχι λέει είναι καλή.Μιλαω το μεσημέρι με Αντζυ μου λέει επίσης είναι καλή εγώ πάλι σκεπτικός.Ολη η μέρα πήγαινε χάλια λέω έχει 50 κριτικές καλές καλά θα περάσεις μην το σκέφτεσαι.Εκει την πάτησα οι κριτικές δεν μας δικαιώνουν πάντα.Φτανω στο χοτελ με καθυστέρηση respect στην Αντζυ μου έδωσε χρόνο.Λοιπον σκάει η κοπέλα με ένα σούπερ μίνι μου δίνει ένα απλό φιλί πεταχτο.Σωμα με πιασιματα κοιλιά πλαδαρη κωλος μεγαλος σφιχτος εκανε και τουερκ.Της βάζω μουσική στριπτίζ μου λέει δεν κάνω στριπτίζ δεν είμαστε στην Αννιτα πάνια παρόλο που μετά μου είπε οτι ειχε δουλέψει στο αλκατραζ.Το προσπερναω γδύνεται μόλις την πιπίλαω στην ρογα μου λέει πονάω πιο σιγά.Με αρχίζει πίπα με δόντι και χέρι της λέω δοκίμασε χωρίς χέρι εκεί κάπως καλύτερα.Γυρνα λέω 69 με το που πάω να την γλύψω στο μουνάκι μου λέει γαργαλιεμαι πιο κάτω δηλαδή εκτός περιοχής.Πρωτη φορά που δεν μαφησε γυναικα να την γλύψω καθόλου.Ανεβαινει απο πανω να την κοιταω της λεω φιλα με μου δίνει ενα πεταχτο φιλί με κλειστα χείλη.Αυτο και αλλο ενα στην εισοδο ηταν τα φιλια της.Την γυρίζω ντογκι να βλέπω κωλάρα γούσταρε και σκαμπίλια ε και εκεί τελείωσα σχετικά γρήγορα.Μετα πάει για μπάνιο μόνη της δεν δέχτηκε να έρθω έρχεται μιλάμε λίγο και εκεί κάνω το λάθος να της πω αυθόρμητα ότι σε σχέση με άλλες το πάει πιο μέτρια που ήταν και η αλήθεια αφού φιλιά δεν πήρα κάτω δεν την έγλυφα στο στήθος γαργαλιοταν.Ε εκεί προσβλήθηκε και μου λέει ρε φίλε με θίγεις και εμένα με θέλουν όλοι όπως είμαι και που να ξέρω εγώ τι θές εσύ δεν μου είπες για γλωσσόφιλα έπρεπε να με γλύψεις σε άλλη στάση και όχι στο 69 και αφού γαργαλιεμαι τι να κάνω.Μετα έκανε κάτι μέτριες πιπες εγλυψε λίγο μπάλες είχα ξενερώσει δεν μου σηκωνόταν μου λέει δεν σαρεσω δεν καυλωνεις;που να καυλωσω ρε μάγκες δεν είναι ρομπότ.Μα αφού εχυσες λέει και σου πήρα και πίπα και μπήκα φορτσατη τι δεν σ'αρέσει ας μου λεγες αν ήθελες γλωσσόφιλα και γράψε οτι θες δεν με νοιάζει εχω τόσες καλες κριτικές σκασιλα μου.Την επόμενη φορά θα κάνω αίτηση και θα τους την δίνω στην πόρτα.Μετα πήρε το γραφείο θυμωμένη και λέει αυτός εδώ δεν πέρασε καλά του φουσκωσατε το μυαλό ότι θα είμαι ουαου και θα κάνω ακροβατικά.Τετοιους δεν τους θέλω μου είπατε ότι γράφει κριτικές να τον προσέξω αλλά δεν ξέρω τι θέλει εγώ έκανα ότι μπορούσα.Στα μισα εν τω μεταξύ μου είπε να πάρω το γραφείο και να μην την πληρώσω αλλά πείτε με κορόιδο δεν το χω κάνει ούτε θα το κάνω.Συνεχισε μετά να λέει τα ίδια όσο ντύνοταν θυμωμένη ρίχνοντας το φταίξιμο σε μένα ότι δεν της εξήγησα τι ήθελα και έπρεπε να δίνω συνέχεια οδηγίες τις οποίες θα εκτελούσε πρόθυμα.Πηρα κιεγω μετά στο γραφείο όταν έφυγε ήταν η Νικόλ η οποία ενώ έχουμε πολύ καλή σχέση χρόνια τώρα όπως και με όλο το γραφείο μου λέει ξέρουμε ποιος είστε δεν αμφισβητούμε τα λεγόμενα σας αλλά σας παρακαλούμε να μην γράψετε σεβόμενος το γραφείο και την σχέση μας και είναι δύσκολες εποχές έχουμε λίγα κορίτσια και πρέπει να δουλέψουμε επίσης δεν ντρέπομαι να πω ότι λόγω κριτικών έχω κάποια έκπτωση φαντάζομαι όχι μόνο εγώ αλλά τους απάντησα εγώ ότι νιώθω θα το γράφω πείτε το και στον υπεύθυνο και ας μην έχω έκπτωση ξανά αν είναι να με φιμωνετε και να λένε και τα άλλα μέλη ότι γράφω μόνο επαίνους.Δεχομαι την έκπτωση όχι ότι θα σωθώ με 20-30 ευρώ έχω χαλάσει χιλιάδες ευρώ και δεν τα κλαίω κάνω το κέφι μου την δέχομαι ως αναγνώριση και τιμής ένεκεν αλλά πλέον δεν με νοιάζει γιατί δεν είμαι προμοτορας.Μιλουσα λίγο δυνατά στην Νικόλ λόγω της έντασης που είχα στο ραντεβού και μου λέει μην μου υψωνεις τον τόνο της φωνής και της κάνω προσωπική επίθεση αν είναι δυνατόν.Αλλα μετά εσκασε η Ράνια το αλάνι το γελαστό της είπα και 2 στιχάκια και κλείσαμε ομορφα.Ειπε κάποιος έχω κάψει κόσμο πρίν λίγο διάβασα ένας συναγωνιστής πέρασε και αυτός καλά με Ρίτα μετά από μένα.Μαγκες δεν με νοιάζει πια τι θα πει ο καθένας έτσι λέγανε και για τον yourlover αλλά ότι διάβαζα και ότι μου πρότεινε ήταν λιρα 100.Καθε ραντεβού είναι ξεχωριστό δεν σημαίνει ότι θα περνάμε όλοι εξισου το ίδιο τάδε έφη Βασίλειος Μπαρουχος no1 σε κριτικές.
Sorry αν κούρασα καλό κουράγιο στο lockdown no2 και δοκιμάστε Alice απλά γράψτε σε ένα χαρτάκι τι θέλετε να σας κάνει όπως με την λίστα στο super market και να τα τικαρετε μη τυχόν ξέχασε τίποτα γιατί πρωτοβουλίες 0.Να μυρίσει τα νύχια της;αφού γαργαλιεται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 11, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.610
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Makedonas1971, OUROBOROS, IvanTheGreat και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2020
Σου μύριζε φόλα, έπρεπε να ακούσεις το ένστικτό σου και να μη δοκιμάσεις. Εγώ κάτι τέτοιες πυροβολημένες τατουαζιάρες ούτε που τις κοιτάζω. Γίνανε όλες φίρμες πορνοστάρ.....Κεφάλι σε τοίχο!
07 Νοεμβρίου, 2020
Μπράβο συνάδελφε για το ότι έγραψες παρά την προσπάθεια του γραφείου να αποκρύψει την αλήθεια.
Αυτό σε κάνει να ξεχωρίζεις απο τους προμοτορες.
07 Νοεμβρίου, 2020
Μπορεί κατά βάση να είμαι αντίθετος στην πρακτική των γραφείων να δίνουν έκπτωση σε καλούς πελάτες, και αντίστοιχα στην πρακτική των πελατών να αποδέχονται την έκπτωση. Αυτά τα «δωράκια», όλοι ξέρουμε γιατί δίνονται. Οφείλω όμως να σε συγχαρώ για την ειλικρίνεια σου
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
07 Νοεμβρίου, 2020
Επίσης ξέχασα να γράψω στο ημίχρονο βγαίνοντας απτό μπάνιο έπαιζε με το κινητό της και για το γλύψιμο είπε επίσης ότι την γρατζουναει το μούσι μου.Ειχε την δικαιολογία έτοιμη για όλα.
07 Νοεμβρίου, 2020
Μπραβο παιχταρα μου που εγραψες την αληθεια χωρις παπαριες!
Οι κριτικες ειναι για να βοηθαμε ο ενας τον αλλον και φυσικα αναφερονται στην προσωπικη εμπειρια του καθενος και ειναι υποκειμενικες. Για αυτο κ καποιες φορες οι αποψεις διιστανται!
Το οτι μια κοπελα εχει πολλες θετικες κριτικες ειναι καλο σημαδι αλλα οχι και κατι απολυτο.
Ελπιζω την επομενη φορα να μην πεσεις σε φολα Ναι!
07 Νοεμβρίου, 2020
Α! Επισης λεει δυσκολοι καιροι δε βγαζουν λεφτα κ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!! Εγω ολη την ωρα βλεπω καινουργιες κοπελες και καθημερινα τοσες κριτικες με καυλιαρηδες που σκανε 150αρια τουλαχιστον. Ας αφησουν τις μαλακιες οτι δε βγαζουν λεφτα κ ας ανεβασουν υπηρεσιες κ ποιοτητα!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ
07 Νοεμβρίου, 2020
Οσο αφορα την κοπελα :
Ψωναρα και μονο απο αυτα που ειπε καταλαβαινει κανεις
Γιατι προκειται
Καποτε σαν ανεξαρτητη
Ηταν αρκετα καλη
Τωρα ιδου τα αποτελεσματα
Οσο αφορα το γραφειο :
Τα εχουμε πει προ πολλου ...
Οταν ειναι ολα καλα
Ολα πανε good
Μολις σου "σερβιρουν "
Την φολα
Φυσικα φταιει ο πελατης
Και με τα την απομακρυνση
Εκ του ταμειου 0 λαθος αναγνωριζεται
Εδω ζητησαν για 1 λεπτο πιπα 140ε
Επισης αξιο σχολιασμου ειναι
Τα λογια που ειπαν στην κοπελα
Οτι να σε προσεξει γιατι εισαι πελατης και γραφεις κριτκκες
Για τους αλλους δλδ
Να πανε να γ.............
08 Νοεμβρίου, 2020
Δυστυχως εχει αλλάξει πολυ. Το βλεπεις με τα τατοο και με τις ταινίες.

Την ειχα παρει δυο τρεις φορες οταν ξεκινουσε και τοτε εδινε και κωλο. Ποτε δεν ειχε μοντελε σωμα αλλα προσπαθουσε να σε ευχαριστήσει με το σερβις της.

Καλα εκανες και εγραψες κριτικη οπως περασες γιατι εχει παρατραβηξει το κακο με αυτους που τρωνε φολα και δεν μιλανε.
B
BerettaSO
08 Νοεμβρίου, 2020
μπραβο συναδελφε μου,που την ξεμπροστιασες και τα ειπες οπως εχουν,ανεξαρτητα απο δωρα και εκτωσεις που δεν τα γνωριζα και εγω μεχρι τωρα.παρομοια συμπεριφορα απο πυροβολημενη ,αυταρεσκη με ωραιοπαθεια και με ψυχονευροτικα,αντιμετωπισα και εγω το καλοκαιρι,απο ανεξαρτητη που εδω μεσα την εχουν θεα και με αποθεωτικες κριτικες.ανεξαρτητα απο το τι προσφερει και τις υπηρεσιες ,που οντως ηταν καλες,ηρθα και εγω αντιμετωπος με τετοια κατασταση και χειροτερη.υπαρχουν και αλλες,ομως εμεις οι συναγωνιστες παμε παρακατω να βρισκουμε αυτες που οντως τιμουν τα λεφτα μας και που δεν το διατιμπανιζουν οτι αγοραζουν πολυκατοικιες με τα γαμισια που κανουν.και μιλουν απαξιωτικα για πελατες τους και πολες φορες για την ιδια την δουλεια τους.Υ.Γ.την συγκεκριμενη,την ειχα εντοπισει απο παλια οτι μπορει να ειναι ετσι και δεν επεδιωξα να την συναντησω,παροτι μου ειχε δωσει το τηλεφωνο της.
19 Νοεμβρίου, 2020
Πάντως να μην θέλει να σε φιλήσει, δεδομένων των συνθηκών είναι απόλυτα λογικό και θα έπρεπε να είναι και σεβαστό.
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2