Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επειδη διαβαζω κριτικες, και αναλογως πράττω, μπορω να σας διαβεβαιώσω οτι δεν ειμαι σιγουρος οτι οι τρεις μας πηδηξαμε την ιδια κοπελα.

Παμε στην εμφανηση. Πολυ λεπτη με την πιο αντιπροσωπευτκη φωτο τη δευτερη με τα ασπρα εσωρουχα. Βυζια 2.5αρια φυσικα που της πανε για ενα τοσο λεπτο σωμα. Αγγλικα συνεννοησιμα και πραγματι ενδιαφερουσα περιπτωση στο σοσιαλ.

Παμε στον αγωνα. Τι υποτακτικη και βλακειες, η κοπελα εχει ισχυρο χαρακτηρα και σου λεει απο την αρχη τι δεν της αρεσει. Δεν εχει μεγαλη εμπειρια στο σεξ και φαινεται λογω ηλικιας. Επίσης δεν εχει την πουτανια μεσα της, και μαλλον κανει αυτή την δουλεια για οικονομικους λογους και όχι για λούσα και εμφανηση.

Πρεπει και να ηταν κουρασμενη, τεταρτο ραντεβου της ημερας και ειχε κλατάρει, με στοματικο μετριο, σεξ με ψευτικες κραυγουλες, και αποστειρωμένο.

Γενικα μια αγγαρεία απο την πλευρα της κοπελας και ενα αισθημα οτι το κανει για τα χρηματα. Ενα μπιμπελο που δεν κανει για αυτη την δουλεια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, redb, Νικόλαος Κονσταντίν και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2020
Εσένα μπορεί και να σου έστειλαν την Σκατέτ ... αντί την Scarlett.
Είσαι ο μόνος που έμεινες δυσαρεστημένος ...
07 Νοεμβρίου, 2020
Ισως να εχεις δικιο, αλλα δεν διαβαζεις. Δεν παω με τα μωρα για να τα βγαλω γκομενα, και δεν μου έρχεται να τους δώσω 2.000 ευρω γιατι τα λυπάμαι.

Οπως σου ειπα και προηγουμένως, εχεις μπερδεψει την πουτσα με την βουρτσα.
B
BerettaSO
07 Νοεμβρίου, 2020
Πραγματι μου τοπε και μενα οτι δεν θελει γλυφομουνι ουτε μεσα δακτυλο. Το βρισκω λογικό. Φοβούνται οτι στα νύχια μπορει να υπαρχει κανενα μικρόβιο να το κολλήσουν και να μην μπορούν μετά να δουλέψουν. Κανει ομως ωραια πιπα και ρουφάει αρχιδια. Ειναι μικρο και δεν ξερει πολύ καλα. Ειναι και λιγο φοβισμενο. Ηρεμα συναγωνιστες και φιλοι. Εγω παντως θα την ξαναπερνα
07 Νοεμβρίου, 2020
Καθόλου δεν έχω μπερδέψει την πούτσα με την βούρτσα αλλά συναγωνιστή και λίγο ευγένεια δεν βλάπτει.
Δυστυχώς όλες τους με γουστάρουν.
08 Νοεμβρίου, 2020
Σιγουρα μπερδεμενος! Μεσηλικας γεννημενος (κατα εσενα) δεκαετια 60 Γερο-μύστης να σαλιαριζεις με μωρα 40 χρονια μικροτερα σου και να πιστευεις οτι σε γουσταρουν ειναι ουτοπια Αχαχαχαχαχ Έρωτας

Δεν εχεις καταλαβει τι τις ενθουσιαζει. ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΣΟΥ. Μεγάλο χαμόγελο
B
BerettaSO
09 Νοεμβρίου, 2020
Τυφέκιον, εγώ θα το ορίσω λίγο διαφορετικά.
Ώριμος με σώμα γυμνασμένου 30άρη, καθαρός, ευγενής και με ... τρόπους.
Εσύ λέγε τις δικές σου σαχλαμάρες.
Ματάκι
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6