Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παίρνω πάσα από τον τίτλο του προηγούμενου συναγωνιστή αφού και εγώ όντως πέρασα καλά με Λαρα. Υποδοχή με μαύρα σεξυ εσώρουχα. Πολύ καλή επικοινωνία. Πρόσωπο και σώμα όντως αυτό που βλέπετε στις φώτο, με τις υπερβολές του. Σώμα τούμπανο, στήθος πολύ καλό στην αφή, μαυρισμένη από solarium (της αρέσει μου είπε). Αγώνας δυνατός με φιλιά και πιπα σχετικά καλή την οποία πρέπει να δουλέψει λιγο γιατί είναι μονότονη. Θετικό ότι σε βάζει αυτή να την πιέζεις το κεφάλι για dt. Φτυσιματα επίσης και spank αφού όπως έχει αναφερθεί της αρέσει το άγριο sex. Κλειτοριδα μεγάλη επίσης. Κωλαρα μεγάλη και γενικά σωματοδομη άρα οι μοντελάκιδες να προσπερασουν. Στα στησιματα δεν κλέβει και γενικά ακολουθεί σε όλα και θέλει να σε ικανοποιήσει. Εγώ περασα μια ευχάριστη ώρα και στο λίγο που συζητήσαμε (μιλάει καλά την αγγλική) μετα τον αγώνα ήταν πολύ ευγενική και ανετη. Λεφτά ζήτησε στο τέλος. Αυτά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, hornyasfuck, Athens και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2020
Μα ο Steve κάνει προμο μα ο Steveman έχει κάψει κόσμο και κοσμάκη..Χαιρομαι συναγωνιστή που πέρασες καλά μακάρι οι κριτικές μου να βοηθούν και τους υπόλοιπους παίχτες αυτός είναι ο σκοπός.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1