Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνάντηση εγινε βραδυ στο χωρο της. Μολις ανοιξε την πορτα με χαμογελο με αγκάλιασε σαν απο καιρο. Ειναι κοντουλα, αδυνάτουλα με πρασινα ματια. Εγω ειμαι ψηλος, αθλητικος από παλιά αγωνισμα πισινας Κυριολεκτικά χώθηκε στην αγκαλιά μου και της χαιδευα την πλάτη. Βγαζω παπούτσια, ντους και στο κρεββάτι. Αμέσως δινει βαθιά γλωσσοφιλα και χαδια. Η γλωσσα μου έπαιζε με την δική της μεσα στο στομα της για πολυ ώρα. Μετα γονατίζει και αρχιζει ακα πιπα.. Ξαπλώνουμε και καραμελωνει μπάλες και κατω απο μπαλες. Η κοπέλα τοχει με το γλυψιμο. Μετα ιεραπιστολικο, cow και doggy οπου χαζευα την ομορφη κωλοτρυπιδα. Δακτυλα μεσα δεν δεχθηκε. Εφαγε μερικες δυνατές πουτσιες που βογγαγε απο καβλα. Ιεραπο-στολικο και κατάθεση στα ωραια πετρινα 2αρια βυζια της που τα πασαλειψα καλα.. Ντους και παμε για β γυρο. Βαθια γλωσσοφιλα που τα γουσταρει. 69 δεν ηθελε οπως μου ειπε, γτ δεν της αρέσει το γλυφομουνι που δεν με χαλαει γτ και μενα δεν μου πολυαρεσει. Πιπα κανει καλή, στον κορμο και τρυπα, -αλλα οχι dt- και μπαλες ρουφηγμα. Καταλαβα οτι της αρεσει να γλυφει και φτιαχνεται. Μετα ιεραποστολικο και καταθεση στην κοιλίτσα. Πολυ λεπτό και ευγενικό κορίτσι που χρησιμοποιεί πολύ την γλωσσα της στο σεξ. Βαθια αγκαλια, γλωσσοφιλα και bye. Η κοπελλα σπουδαζει στο Κιεβο και θα ειναι εδω για 1 βδομαδα. Οποιος προλαβει λοιπον.. Το γραφειο αψογο. Τέλεια συννενοηση στο whatsapp.
Ευχαριστώ πολυ SCARLETT εισαι ενα υπεροχο γλυκό πλάσμα,θα τα ξαναπουμε..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
922
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redb, Constantinos27, Easy Rider(2) και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2020
Αθώο υποταχτικό μωρουδάκι με όλη τη σημασία της λέξης.
05 Νοεμβρίου, 2020
Απιστευτη η γλωσσα της συναγωνιστες. Της αρεσει να γλυφει και το δείχνει
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2