Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Από που να ξεκινήσω, ήμουν ανάμεσα σε Τζοανα και Παολα και η κοπέλα στο τηλέφωνο μου πρότεινε Τζοανα όταν της είπα τι ήθελα. Μετά το ραντεβού ξανακάλεσα να την ευχαριστήσω! Προσκύνημα

Να προσθέσω ότι είμαι νέος στο άθλημα, δεύτερο ραντεβού με cg. Βαθμολογία μέχρι εκεί με αφήνει το site αλλά αν μπορούσα θα έβαζα σε όλα 10.

Παίχτηκαν 2 γύροι. Με τον πρώτο να τελειώνει με ισπανικό ( δικιά της πρόταση ) μετά από δυο στάσεις, και το το δεύτερο σε κλασική. Το cowgirl το κατέχει και με το μεγάλο φυσικό στήθος είναι υπερθέαμα. Γενικά ξέρει να δουλεύει και να επιδεικνύει το στήθος της. Η συμμετοχή σε όλη τη διάρκεια ήταν εξαιρετική, πολλά φιλία με γλώσσα.

Το πρόσωπο και τα μάτια είναι ερωτεύσιμα, Έρωτας και το χαμόγελο σε όλη την διάρκεια δένει τέλεια. Η φάση gfe ότι ζήτησα δηλαδή.

Στο social είναι μια πολύ έξυπνη φοιτήτρια μιλήσαμε για διαφορά θέματα με ευχάριστη διάθεση μέχρι που η ίδια πρότεινε να πάμε για round two.

Οι φωτογραφίες κρύβουν κάποια παραπάνω κιλά αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι κάτι αντιαισθητικό η άσχημο. Ίσα ίσα δένουν όλα τέλεια με το μεγάλο στήθος.

Σίγουρα θα την καλούσα ξανά, super διάθεση και μεγάλο στήθος, τι άλλο να ζητήσει ο άνδρας; Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
225€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
singleasthat
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
635
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, chris1955, Athens και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού