Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 98 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 265119
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεύτερη συνάντηση με Σοφία και αυτή τη φορά με αποζημίωσε για τα καλά.

Από την πρώτη στιγμή με θυμήθηκε και χωρίς καθυστέρηση ξεκινήσαμε παιχνίδι με εκείνη να μου δίνει “διαταγή” να ξαπλώσω στο κρεβάτι. Ξεκινάει με ένα γλωσσόφιλο και αρχίζει να με γλύφει από το στήθος κατεβαίνοντας σιγά σιγά προς τα κάτω και περνώντας ηδονικά με τη γλώσσα της κάθε σημείο του σώματος μου. Με έλιωσε. Έφτασε να μου γλύψει ακόμα και τα δάχτυλα των ποδιών μου. Καύλα!
Έγινα τούρμπο και αμέσως της ζήτησα να ξεκινήσουμε. Ήμουν τόσο καυλωμένος που τη γάμησα δυνατά σε όποια στάση μου ερχόταν στο μυαλό. Για το τελειώμα την έστησα στα τέσσερα της άνοιξα την κωλάρα και τον έχωσα με δύναμη μέχρι να χύσω τα υγρά μια εβδομάδας αγαμίας.
Μόλις βγήκα από το ντους την είδα να με περιμένει στο κρεβάτι με ένα μπουκάλι λάδι μασάζ. Τι έγινε τη ρωτάω έχουμε και επιδόρπιο; Ξάπλωσε να σε περιποιηθώ. Κυριολεκτικά με έλιωσε. Στο τέλος της λέω εσύ πρέπει να αλλάξεις επάγγελμα και έβαλε τα γέλια.
Αυτά για την επαναλαπτική συνάντηση με τη Σοφία. Εννοείται ότι σίγουρα θα την ξανασυναντήσω και μάλλον όχι μόνη της...

Υγιαινετε μάγκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
xlm
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
7.411
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Rensten, Διαγραμμένο μέλος 201295, Πολυχρόνης και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Νοεμβρίου, 2020
Δεν υπαρχε περιπτωση να μην περασεις καλα με Σοφια .Ειναι Αστερι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1