Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γράφω κριτική για να αναφέρω πως αν η κοπέλα έχει διάθεση και ειναι συνειδητοποιημένη για αυτό που κάνει ειναι αρκετά για να περάσεις καλά και να σε κάνει να νιώσεις πως δεν πέταξες λεφτά. Ακόμη και αν η εμφάνιση δεν ειναι ουαου,
Παρόλο που το γραφείο συνεχίζει να ψάχνει αφορμές ώστε να σου χαλάσει την διάθεση. Ζητώντας τα λεφτά μπροστά λες και είμαστε τέρμα βλαμενοι ώστε να δημιουργήσουμε πρόβλημα φεύγοντας χωρίς να πληρώσουμε.
Και για να γίνω πιο σαφής ως προς την εμφάνιση της κοπέλας να πω πως έχει τον σωματότυπο που μου αρέσει, δηλαδή ειναι σκιννυ αλλα έχει κάποια παλιά σημάδια απο Τροχαίο ατύχημα όπως μου είπε πριν πολλά χρονια.
Κάποιους μπορεί αυτό να τους χαλάσει. Εμένα δεν με χάλασε καθόλου. Αντιθέτως με την διάθεση και τον τρόπο της με έκανε μα νιώσω οικεία και να το ξεπεράσω. Δεν έχει ταττου και επεμβάσεις μικρό βυζι αλλα η ρόγα ανταποκρίνεται. Δυσκολεύεται στο deep στην πίπα αλλα της αρέσει να γλύφει. Λογο σωματότυπου σε ότι στάση θες δεν δυσκολεύεται και έχει αντοχή. Δυο γύρους και ειδικά στο δευτερο τα έδωσε όλα χωρίς τζελ χώρος να δυσανασχετεί αντιθέτως ήθελε να πάμε σε ψηλές στροφές.
Πεντακάθαρη με ντουζ πριν και μετα απο κάθε γύρο.
Πέρασα καλά θα την ξανά έβλεπα αλλα φεύγει.
Αγόρασε και δυο μικρά ελαιοδέντρα να τα πάρει μαζί της στο χαρκοβο Ναι!
Ειδα και κάποιες απο της υπόλοιπες του γραφείου να τριγυρνάνε στο ξενοδοχείο με καμία να μην μου κάνει το κλικ.
Αυτά απο εμένα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
JOHN-PLAYER-SPECIAL
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
8.883
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, kaavlas, alpula και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού