Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 57 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρόσφατη συνάντηση με Τζινάκι.Πιο πρόσφατη δε γίνεται.Ας πάμε λίγο στην περιγραφή,γτ θα διαφοροποιηθώ λίγο ως προς τους φίλους συναγωνιστές.Σχετικά με τη βαθμολογία στο πρόσωπο.
Ενώ είναι πολύ χαριτωμένο κοριτσάκι,το πρόσωπο διαφέρει λίγο απο τα δικά μου γούστα.Γι αυτό κ έβαλα ένα τίμιο 6.Είναι κ το μόνο σημείο που δε συμφωνώ με τη γενική βαθμολογία που είναι στο 8,2. Γούστα θα μ πειτε κ θα συμφωνήσω.
Σωματάκι τούμπανο. Κωλάρα απίστευτη κ στήθος λες κ το έχει σμιλέψει ο Φειδίας. Αν είχε 5 πόντους παραπάνω στο ύψος(περίπου 1,65) θα έπαιρνε 9 από μένα.
Ένας γύρος κ καλός παίχτηκε,δυστυχώς δεν την πάλεψα για παραπάνω.
Καλή πίπα,με προσπάθειες να τον πάρει όλο μέσα,φτυσίματα κ γλείψιμο στα μπαλάκια.Σωστή πίεση όπου έπρεπε κ ευτυχώς που δε με τελείωσε έτσι..
Στο σεξ πολύ δοτική,πολύ θερμή σε ότι στάση δοκιμάσαμε κ πολύ καυλιάρα..Ντουζ πουά!!
Πεντακάθαρη,υγραινόταν κ ανταποκρινόταν φουλ στη δική μου περιποίηση,αλλά στο τέλος δε μου έδωσε το κωλαράκι της..
Γενικά πολύ καλή συνάντηση.Θα την ξαναέπαιρνα,αλλά μόνο για να πάρω την κωλάρα της.Αλλιώς σπάνια έχω δει δεύτερη φορά την ίδια κοπέλα..
Να πω επίσης οτι κ στο σόσιαλ ήταν μια χαρά.Υπήρχε επικοινωνία μεταξύ μας κ αυτό φάνηκε καθ' όλη τη διάρκεια της ώρας κ φυσικά κ στο σεξ.
Τζινάκι,πέρασα υπέροχα.Θα χαρώ πολύ να ξαναδώ κ εσένα κ την κωλάρα σου!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
manaconda13
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
2.323
Πόντοι:
2.420
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, alpula, andronikos3 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2020
Πάντα αντικειμενικός, πάντα αξιόπιστος και απόλυτα περιγραφικός. Ναι!
28 Οκτωβρίου, 2020
Ασ μην είμαστε υπερβολικοί, είναι κάβλα το Τζινάκι με τις ζουμερές της καμπύλες αλλά τούμπανο δε την λες. Εξαιρετικό γκομενάκι και πολύ καλή στο άθλημα αλλά οι δρόμοι είναι γεμάτοι τέτοια κοριτσάκια στην εποχή μας.
Πάντως σίγουρα αξίζει !
07 Νοεμβρίου, 2020
Εύστοχος, αμερόληπτος και επεξηγηματικός. Εύγε Κύριε!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3