Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 6 10
Call-Girls 21967
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση με την Εύα, ήταν η πρώτη γυναίκα του επαγγέλματος που συνάντησα. Φορούσε στρινγκ και κιμονό και ένα σουτιέν με ενίσχυση. Έχει τεράστιο κωλο (μάλλον μανούλα) και μεγάλα βυζιά για τα οποία άκουσε κομπλιμέντα. Ανταπέδωσε με χουφτώματα και φιλιά και μου είπε να πάω για μπάνιο γρήγορα. Έκανα μπάνιο και μόλις βγήκα άρχισε να με φιλάει παντού και ξάπλωσα αναπαυτικά για να με γλείψει. Έγλειψε πούτσο, αρχίδια και ακόμη πιο κάτω ασταμάτητα. Αφού το απόλαυσα την γύρισα και μπήκα όσο μέσα της μπορούσα. Αναστέναζε σα τρελή και βογγουσε στο αυτί μου λέγοντας διάφορα. Δεν άντεξα πάνω από 10 λεπτά και μόλις είπα ότι μου έρχεται, μου είπε ότι τα θέλει στο στόμα της. Τραβήχτηκα και άρχισε να μου τον ρουφάει μαζί με το μουνόχυμα που είχε μείνει στην καπότα. Στο τέλος σηκώθηκα όρθιος και άρχισα να χύνω στο πρόσωπο της λες και με έπιασε κατούρημα. Γέμισε σπέρμα στο πηγούνι, στα μαλλιά στο στόμα και ήπιε αρκετό από αυτό. Είχα τόσους σπασμούς που αν είχε μείνει υγρό θα έχυνα ξανά. Γελάσαμε λίγο, σκουπιστήκαμε και όταν επέστρεψε ανέβηκε πάνω μου και αρχίσαμε ένα γαμήσι για περίπου 30 λεπτά. Τα χέρια μου μετά βίας κρατούσαν τον μισό κωλο της και οι πλαστικοβυζάρες κουνιόντουσαν στη μούρη μου. Στο τέλος έβγαλα την καπότα και έχυσα στη μάπα της με βαριες ανάσες όσο μου έγλυφε το σημείο κάτω από τα αρχιδια. Στην υγειά της λοιπόν!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Λάρισα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Vaggelis(3)
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
16
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, ilivefortits και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2020
Η κυρία είναι καλή για τα δεδομένα της επαρχίας αν και είναι λίγο γεματούλα. Στο σχέση απόδοσης - τιμής το 5 που έβαλες είναι πολύ λίγο. Πάντα για τα δεδομένα της Λάρισας. ΥΣ Γι αυτή την Κίρα vip που βλέπω να είναι μόνιμα στη Λάρισα έχεις καμία γνώμη ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1