Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
The black panther is back for hunting ...

Jessika το όμορφο και γελαστό κορίτσι από την Μόσχα.

Μετά απο ένα τριήμερο επίσκεψης της καλής και πανέμορφης φίλης μου απο την Τσεχία με τα γαλανά μάτια που ζει και εργάζεται πλέον στο εξωτερικό και ξενάγησης της στα ωραία αξιοθέατα της Βουλιαγμένης και του Κολωνακίου ήρθε η ώρα της Τζέσσικαδυναμίας μου.

Jessika is back and Annapurna is up again ...

Ενα κορίτσι μικροκαμωμένο μέν όμορφο δε.

Ένα κορίτσι που έχω υποστηρίξει με θέρμη στο παρελθόν με καλές κριτικές εκ μέρους μου και που άκουσα τα εξ' αμάξης απο συναγωνιστές.

Ενα κορίτσι με θλιβερή ιστορία πέρυσι τα Χριστούγεννα που οι περισσότεροι μαυρίζανε με χαμηλές βαθμολογίες και πολύ κακές κριτικές.

Πρόσωπο καλοσχηματισμένο με αρμονικά χαρακτηριστικά και εκπληκτικά μάτια και μύτη Γαλλίδας.

Στήθος 3,5άρι απο τα πιο όμορφα, στρογγυλά και καλοσχηματισμένα με ρώγες που μόλις χαιδέψεις και γλείψεις καυλώνουν και πετάγονται σαν να θέλουν να σου πούν ότι είμαστε και εμείς εδώ.

Για πολύ χούφτωμα κσι γλείψιμο.

Σώμα αρκετά καλό και σφιχτό χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας.

Άκρα πολύ περιποιημένα.

Πεντακάθαρη.

Εμφάνιση εξαιρετική.

Συνάντηση λοιπόν μετά απο 10 μήνες και με μεγάλη λαχτάρα να την συναντήσω.

Η χαρά που εισπράξαμε και οι δύο μετά απο τόσους μήνες ήταν έκδηλη.

Πραγματικά είμασταν τόσο χαλαροί που ήταν σαν να βρισκόμουν με το κορίτσι μου μετα απο ένα μεγάλο διάστημα χωρισμού.

Το πρώτο μισάωρο έφυγε για πλάκα με ανταλλαγή όλων αυτών των δυσάρεστων που έχουν μεσολαβήσει απο τα Χριστούγεννα μέχρι και σήμερα.

Φιλάκια και κατευθείαν σέξ με το κορίτσι μου που είχα καιρό να δώ και λαχταρούσα.

Στοματικό εξαιρετικό που λίγο έλειψε να έρθω.

Ανέβηκε απο πάνω μου ανέβηκα απο πάνω της την γύρισα και απο πίσω ήρθα και στο στήθος της.
Πολύ περιεκτικά καθότι νοιώθω άβολα να αναφέρω λεπτομέρειες.

Κουβεντούλα στα λίγα λεπτά που απέμειναν.

Η ώρα περασε πολύ γρήγορα με ένα πολύ φιλικό σε μένα τουλάχιστον κορίτσι.

Εξαιρετικά Αγγλικά και πανέξυπνη Ρωσίδα που ξέρει τι θέλει και πώς να το παίρνει.

Αυτό το κορίτσι έχει έναν αριστοκρατικό αέρα γιαυτό και μου αρέσει και τη συμπαθώ ιδιαιτέρως.

Welcome back and see you soon Jessika.

Έρωτας

- Χρόνια Πολλά και στους Δημήτρηδες !!!

A.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 26, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Annapurna
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
167
Likes:
84.741
Πόντοι:
46.423
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Zebu, TOMCRUISE και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2020
Μην ξεγελαστείτε από την κριτική μου.
Δεν έχει την ίδια συμπεριφορά με όλους.
Ματάκι
27 Οκτωβρίου, 2020
Δεν αντεξες ετρεξες να την ανταμωσεις.Ο μονος που εχεις περασει καλα μαζι της.Για να δουμε τωρα που κοπασε το πενθος αν θα εχουμε καλες κριτικες η θα συνεχιστει το ντεμαραζ.Ψηνομαι κιεγω αλλα θα περιμενω λιγο..ειδομεν!
27 Οκτωβρίου, 2020
Συναγωνιστή το στηθος φυσικο η σιλικονη.?? Γλωσσοφιλα οκ η δεν δινει??
27 Οκτωβρίου, 2020
το στηθος ειναι σιλικονη αλλα καλη δουλεια
27 Οκτωβρίου, 2020
Φιλε κιεγω πέρασα καλά μαζί της νομοζω έγραψα και κριτική.αλλα ειναι στην κατηγορία που δεν περνάει καλά με όλους εχεις δικιο.αν μπορέσω θα την δω σίγουρα.
27 Οκτωβρίου, 2020
Συναγωνιστή δεν χρειάζεται κάθε φορά που την συναντάς να γράφεις κριτική.
Το καταλάβαμε ότι σου άρεσε.
Αφού δεν άλλαξε κάτι από την πρώτη συνάντηση ο μόνος λόγος είναι για να της ανεβάσεις τον μέσο όρο...
27 Οκτωβρίου, 2020
Old boy αυτή τη φορά αν πρόσεξες καλά κατέβασα την βαθμολογία της οπότε σε παρακαλώ πολύ άσε με να γράφω τις κριτικές μου όπως μου αρέσει χωρίς υποδείξεις από τρίτους.
Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση !!!
28 Οκτωβρίου, 2020
Annapurna χωρίς παρεξήγηση φυσικά και μπορείς να γράφεις τις κριτικές σου όπως θέλεις, αλλά το ίδιο ισχύει και για όσους τις διαβάσουν και θέλουν να τις σχολιάσουν ! Αλλιώς δεν υπάρχει λόγος να μπαίνουν σχόλια στις κριτικές.
Εγώ εδώ διαβάζω μια υποκειμενική αφήγηση της προσωπικής σου συνάντησης με το κορίτσι, όχι μια "αντικειμενική" παρουσίαση του τι κάνει ως επαγγελματίας ώστε να έχει νόημα ως κριτική που θα βοηθήσει κάποιον άλλο να τη συναντήσει ή όχι.
28 Οκτωβρίου, 2020
billGor όλες οι κριτικές είναι υποκειμενικές.
Δεν υπάρχουν αντικειμενικές κριτικές διότι παίζει πολύ μεγάλο ρόλο η χημεία μεταξύ δύο προσώπων.
Τα κορίτσια δεν είναι ρομπότ.
Αν ήταν ρομπότ τότε θα συμφωνούσα μαζί σου.
Δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια είτε μας αρέσει είτε όχι.
Χωρίς παρεξήγηση.
28 Οκτωβρίου, 2020
Τυπε, εσυ και μερικοι αλλοι εχετε μπερδεψει την έννοια της γκομενας απο της πουτανας. Στην πουτανα πας για ενα σερβις και εχεις την απαιτηση να ειναι επαγγελματιας.

Αυτα που γραφεις ειναι εντελως υποκειμενικα και δειχνουν αγνοια για το τι ψαχνεις.

Σορρυ που στο λεω αλλα διαβαζω τις κριτικες σου, και με διασκεδαζουν.
B
BerettaSO
24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3