Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θα αρχίσω γράφοντας την κριτική για την κοπέλα που πέρασα καλύτερα σε αυτό το τουρ.

Ενώ είχα συναντήσει ήδη 4 κορίτσια (συν μια επαναληπτική) και είχα χορτάσει σεξ κάτι με ετρωγε να δοκιμάσω ακόμη μια πριν φυγω.

Αναστασία λοιπόν.
Πληροφοριες μόνο από τον steveman αν και δούλεψε στην Αθήνα αρκετες μερες.

Μια Ταταρα με όμορφο χαμόγελο και γλυκιά διάθεση. Γλώσσα
Ηρθε ντυμενη με ένα τζιν και μια λευκή πουκαμισα.
Πρόσεξα ότι έκρυβε το πρόσωπο της ρίχνοντας τα μαλλιά της και ενώ της τα εκανα στην άκρη αυτή συνέχεια τα έριχνε στο πρόσωπο της.
Ο λόγος ήταν ένα σπυράκι στο μάγουλο χαχαχα
Μου άρεσε το πρόσωπο της και το μαύρισμα του κορμιού της.
Κορμί σφιχτό χωρίς ιχνος κυτταρίτιδας.
Βυζακια μικρά με ρωγες για πολύ γλύψιμο και κωλαρακος ελαφρως πεσμένος.
Μουνακι ευαίσθητο και κλειτορίδα ακόμη περισσότερο. Μόνο η γλώσσα αρκεί για να φτιαχτεί.

Ξεκίνημα με ωραία γλωσσοφιλα και χάδια παντού.

Όλα έγιναν με έναν αργο και άκρως καυλιαρικο ρυθμό. Ούτε το κορίτσι μου να ήταν. Με έβαλε μέσα της πολύ αργά και ήθελε να το πάει με τον δικό της ρυθμό και φυσικά δεν είχα καμμία αντίρρηση μιας και είχα ήδη κουράσει το σώμα μου από τις προηγούμενες συνευρέσεις.
Αφού ζεστάθηκε για τα καλά με άφησε να παρω τα ηνία και να ανεβάσω ρυθμούς.
Τελείωμα εντός του σκουφου όπως παντα. Ασάλιωτα

Στα δέκα λεπτά που είχαν απομείνει καναμε το μπάνιο μας και ήπιαμε λίγο κρασάκι όπου βλέποντας το πρόσωπο της και τις καυλιαρικες ρώγες της συνειδητοποιησα ότι θέλω να την ξανά γαμησω... Κατσικογάμης
Αν και ήμουν σίγουρος ότι δεν θα μπορέσω να ξανά χύσω μετα από ότι είχαμε ήδη κάνει ήθελα τόσο πολύ να ξαναμπώ μέσα της.
Μισάωρη παράταση και βουρ για το κρεβάτι αυτή τη φορά.
Τα βογκητά της, οι κραυγουλες της και γενικά η όλη συμπεριφορά της με έκανε να ξανά τελειώσω... στη στάση «κουταλατο»!
Με «άδειασε» το κορίτσι κανονικότατα! Σπασίκλας

Να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι κάνει γιόγκα, είναι ευλιγιστη και είναι πολύ ήρεμη σαν άνθρωπος.

Από την μια λυπάμαι γιατί δεν την συνάντησα από τις πρώτες μέρες μου, γιατί θα είχα την δυνατότητα να την ξαναδώ, αλλά από την άλλη χαίρομαι που την συνάντησα την τελευταία μου μερα και εφυγα με τόσο ωραίες αναμνήσεις! Έρωτας

Από τα παρα πολύ όμορφα ραντεβού μου και η επανάληψη θα γίνει μετά χαράς όταν επανεμφανιστεί στη χώρα μας.

Υγεια σε ολους μας Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, TOMCRUISE, George Mitsibonas και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Οκτωβρίου, 2020
"Με έβαλε μέσα της πολύ αργά και ήθελε να το πάει με τον δικό της ρυθμό"
Τζίμη 25 πόντοι είναι αυτοί ... δεν μπορούν να τους πάρουν μέσα τους τα κορίτσια μονοκοπανιά Γερο-μύστης
25 Οκτωβρίου, 2020
Σπιπη Ναι!Ναι!Ναι!

Που είναι ο τύπος “your lover” να τις ανοίξει λίγο με τη γλώσσα του γαμωτο... πολύ σφιχτές τις βρίσκω Money MouthMoney MouthMoney Mouth
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2