Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
χαιρετίζω τους ακολούθους του  site και εύχομαι σε ολους μας υγεία ( και χρήμα αλλα αυτο το κάνω κρυφή ευχή )
Συνάντηση με την Slava πριν περίπου 2 εβδομάδες οπότε η ημερομηνία ειναι σχετική. Η επικοινωνία με το γραφείο άμεση και χωρίς πρόβλημα μέσο μηνυμάτων, το γραφείο το χω τιμήσει πρώτη φορά φέτος με 3 κοπέλες μέχρι τώρα και μπορώ να πω πως ειμαι πολύ ικανοποιημένος - μου αρέσει και που κάθε φορά που κλείνω το ραντεβού ο άνθρωπος απο την άλλη πλευρά μου στέλνει και να λουλούδι στο whatsapp. Προσωπικά το βρίσκω γλυκό και αφήνει και μια αίσθηση οικειότητας - good marketing, well done.
Στα της κοπέλας τώρα. Λίγο πολύ ειναι αυτό που παρουσιάζει η εικόνα, σίγουρα αν δεν ξεκινήσει γυμναστική στο κοντινό μέλλον θα χει θέματα με το σώμα της.
Μπήκε σπίτι μου λίγο μουδιασμένα αλλα χαμογελαστή και αφού στο λίγο που μιλήσαμε κατάλαβε πως είμαι χαλαρός τύπος και δεν θα την πολύ κουράσω, κάπου η διάθεση της ανέβηκε. Απ΄όσο την έκοψα αν της αρέσεις θα σε κάνει να περάσεις καλά αν οχι θα το καταλάβεις. Στο σεξ πέρασα καλά με αλλαγές σε στάσεις κάποιες λίγες πρωτοβουλίες απο την μεριά της και χωρίς να μου πει οχι σε κάτι που ζήτησα ( δεν ειμαι βέβαια και απαιτητικός - κλασικός αγαπούλας ).
Εν κατακλείδι πήρα αυτο που ζητούσα την δεδομένη στιγμή αν και συνολικά οφείλω να πω πως μου έδωσε μια αίσθηση κόπωσης, ίσως είναι καιρό στην Ελλάδα, έχει πέσει αρκετή δουλεια και χρειάζεται κάποιο διάστημα ξεκούρασης .
Nα ειμαστε ολοι καλα. 

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 04, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Kanzaki
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
249
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, mancunian1986, Limperatore XXI και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού