Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 59 10
Call-Girls 97546
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση στο χώρο της κοπέλας ημερομηνία ενδεικτική.Συναγωνιστες..Ξερετε τι κατάλαβα;Όλα είναι σχετικά.Ακολουθωντας τις κριτικές έκλεισα την εν λόγω κοπέλα συν το γεγονός ότι είναι το στυλακι που μου αρέσει.Η πρώτη εντύπωση είναι αυτή που μένει κ μετραει.Ανοιγοντας την πόρτα την είδα λίγο κουρασμένη;Ξενερωμενη;Ξυνισμενη;Η ώρα περασμένη 3.Το προσπερναω ευγενικά μιας και είναι το καυλακι της διπλανής πόρτας που θες να του γαμησεις ότι τρύπα έχει.Λιγο σοσιαλ και βουρ για ντουζακι.Γυρνωντας την βρίσκω χαμογελαστή, ολόγυμνη στο κρεβάτι.Παμεεε λέω μέσα μου.Το όπλο δεν είναι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες.Ειναι πολύ πιο απλή και καλό είναι να μην την θεοποιήσεις μέσα σου γιατι τη γάμησες.Βυζι πολύ μικρό,ρωγα τούμπανο,μουνακι για φάγωμα,λίγο κυτταρίτιδα στο κλασικό σημειο.Πιπα καλη(περίμενα κάτι καλύτερο)Στο γλυψιμο με σταμάτησε σε κάποια φάση την πονούσαν λέει τα λίγα χνούδια που είχα.Δευτερο ξενερωμα μου βγαίνει αρνητικά και αρχίζει η κατιούσα.Την ψυλιαζετε και βάζει πιο πάθος στο γαμησι(ξέρει να γαμιεται καλά και το απολαμβάνει)Λίγο πριν τελειώσει ο χρόνος μου δεν έχω ακόμα κατάφερει να τελειώσω και αποφασίζω να πάμε για δεύτερη ωρίτσα.Μεγα λάθος.Στην ώρα που ακολούθησε ξενέρωσα ακόμα πιο πολύ από τις αντιδράσεις της.Ολα λοιπόν μάγκες μου είναι θέμα και χημείας αλλά και αντιμετώπισης από την κοπέλα που έχεις απέναντι.Καλες οι κριτικές,μας ανοίγουν τα μάτια,αλλά..αν σου κάτσει κάτι άλλο από αυτό που περιμένεις ξενερώνεις.Η συμπεριφορά από το γραφείο και η συνεννόηση άμεση και αψογη

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2020
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
101
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, doc_lin, monstercock greece και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2020
φίλε το έχω πάθει πολλές φορές αυτό μετά τις 2 - 2:30 η κοπέλα να μην έχει διάθεση. Δεν την ξαναπατάω, φτάνει πια. Πολλές φορές τα γραφεία - ΟΛΑ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ θα το κάνουν μια φορά στο τόσο - στέλνουν τις κοπέλες ακόμα και αν δεν αντέχουν άλλο ραντεβού, ακόμα και αν είναι πάρα πολύ κουρασμένες. Και μία μάλιστα μου την είχε πει. "τι περίμενες τέτοια ώρα?". "να μην ερχόσουν, ας έλεγες όχι", της απάντησα. Μέχρι και 12 - 1 είναι ΟΚ. Μετά καίγονται.
21 Οκτωβρίου, 2020
Ισχύει αυτό που λες αγορίνα και καμιά διαφωνία.Γι αυτό άλλωστε αναφερόμενος και στην κοπέλα τονίζω και τα θετικά της κοπέλας και της συνάντησης.Απο την άλλη όμως πληρώνω αδρά για τις υπηρεσίες της, την ίδια ώρα που ο κωλος μου γίνεται ΝΑ για να βγάλω τα γκαφρα.Λιγο επαγγελματισμος και τακτ δε βλάπτει.Εν πάση περιπτώσει η αλήθεια είναι κάπου στη μέση για να είμαστε ακριβοδικαιοι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2