Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θα αρχίσω με το αρνητικό! Παιδιά καλό είναι όταν ερχετε ένα τέτοιο αστέρι να έχει και την ανάλογη φωτογράφηση που της αντίστοιχη.
Γιατί απ'τη φωτογράφηση η κοπέλα είναι αρκετά πιο όμορφη.

Πάμε στα ενδότερα, μωράκι στα 23-24 σίγουρα και όντως, κορμάρα που τη χαίρεσαι και την απόλαυσα για μιαμιση ώρα.
Λατίνα... Έπρεπε να το ζήσω, αυτό το διαφορετικό.
Το κοριτσάκι αυτό απ'την αρχή του ραντεβου μας μέχρι και το τέλος ήταν δοτική, παθιαρα και ζέστη όπως πρεπει να είναι ένα call girl που τιμάει τα λεφτά της και τον πελατη.
Τα μάτια της εκφραστικότατα και τα χείλια της.... Ας μη το σχολιάσω... Είναι φτιαγμένα για να βρίσκονται στο πεος. Τέτοια εφαρμογή είχα καιρο να νοιωσω. Παρά το νέο της ηλικίας της, στο κρεβάτι ήταν φωτιά και ποτε δασκάλα ποτε μαθήτρια.

Σωματικά δε θα ανάλυσω το κάθε τι, οι φωτο της στο θέμα βυζι κτλ είναι οκ, στο συνολο την αδικούν πραγματικα.
Μουνακι ζεστό.. Το έφαγα και με τρέλανε όταν έλεγε κάτι μι Αμόρ, μι βίντα και κάτι άλλα.
Αγγλικά δεν μιλάει δυστηχως, εεε και????
Ήταν κάτι που παρατηρησα στο τέλος του ραντεβου και απλά το αναφέρω, δεν κατάλαβα ότι έλειπε, με ποσες μας έχει συμβεί????
Πρότυπο στο θέμα γλώσσα σώματος η μικρή, εμένα με τρέλανε και ενημέρωσα και το γραφείο.
Πρώτη φορά Ελλάδα μου είπαν, αλλά Ισπανία κατοικεί, είναι όμως απ'τα μέρη τα καυτά.... ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Αν θα τη ξαναπαρω? Έκλεισα για Παρασκευή ήδη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 11, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, trikimia, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2020
τωρα ποια απο τις δυο κριτικες ισχυει????
12 Οκτωβρίου, 2020
Φίλε το 'αστέρι' που μας περιγράφεις και που το 'αδικούν οι φωτογραφίες' δεν φιλάει στο στόμα, έχει υπερβολική χαλάρωση και ραγάδες στην κοιλιά και απαίσιο πεσμένο ψεύτικο βυζί ή άλλη κοπέλα στείλανε στον hell13;;;; Χμμμ;
13 Οκτωβρίου, 2020
παλι η ιδια συμπτωση...με το που ανεβαινει αρνητικη κριτικη για μια εσκορτ, τσουπ σε χρονο ντε τε να και η αποθεωτικη.90 ευρω in call για μιση ωρα ειναι τρελλα λεφτα αγαπητοι φιλοι
13 Οκτωβρίου, 2020
Λίγα έδωσες τυπε, τους έπιασες κορόιδο...
13 Οκτωβρίου, 2020
Γιώργος Ξύδης πες τα...
H
hell13
13 Οκτωβρίου, 2020
Ένταξη δε ξερω αλήθεια πως κρίνει ο καθένας, εγώ παντα γράφω τη προσωπικη μου εμπειρία.
Και με τη Μαρία πχ που εγώ είχα τραγική εμπειρία και το μετέφερα στο πρακτορειο μου είπαν άλλοι λένε πολυ καλα λόγια.
Εγώ απ'τη Βαλεντίνα περασα πολυ καλα και αυτό έγραψα.
Δεν είπα έδινε ουτε απλόχερα φιλιά ουτε τιποτα, φιλάτε κανονικά σε μενα που εγώ βέβαια δεν είμαι και πολυ του φιλιου, ειδικά τέτοια περιοδο,
στη κριτική έγραψα ότι έζησα μια ότι μου άρεσε.

Επίσης οποίος τη παρει (και όχι από τις φωτο) μπορεί να κρίνει αν η κοπέλα είναι από Αφρική ή όντως λατίνα.
Μιλάει άπταιστα ισπανικά, ενώ όντως καθόλου αγγλικά.
Δεν έχω δει εγώ Άφρικανα να μιλάει ισπανικά παιδια.
Από προσωπικη εμπειρία παντα μιλαω.
T
ToTomari
14 Οκτωβρίου, 2020
και οι αντετοκουμπος γεννηθηκαν στην ελλαδα κ μιλανε απταιστα ελληνικα αλλα δεν παυουν ναναι αφρικανοι.η συγκεγκριμενη κοπελα κ επειδη τυχαινει να χω πολλες εμπειριες με λατιν κοπελες μπορει να μιλαει απταιστα ισπανικα ,να μη μιλαει γρι αγγλικα,να γεννηθηκε στην κολομβια απο αφρικανους γονεις , η καταγωγη της ομως ειναι 100% απο αφρικη ακου με.τετοια μαυριλα ,δεν υπαρχει περιπτωση να δεις σε λατινοαμερικανα οριτζιναλ.για μενα ουτε 30 ευρω δεν αξιζε για να παω μαζι της.τωρα εσενα πως σου αρεσε αυτο το καταχαλι συλικονατο αθλιο βυζι, οι φουλ ραγαδες σε κοιλια ,το μηδαμινο φιλι κ ενα μουνι που ειναι σαν να επιπλεεις οταν μπαινεις μεσα ,ειναι δικαιωμα σου φιλε.
H
hell13
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7