Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ρε μάγκες εδώ με πήρατε στο λαιμό σας.

Δεν έχω κάτι αρνητικό να γράψω για τη κοπέλα. Είναι εξαιρετική σε συμπεριφορά καθαρότατη προσεκτική και τίμια. ΑΛΛΑ

Οτι φώτο βλέπετε ισχύει. Πχ εμένα έσκασε με το κόκκινο κορμάκι. Αλλά σε ότι βλέπετε βάλτε ΕΠΙ 2. Η κοπέλα είναι ότι πιο βαρύ μπήκα, δεν τελείωσα ποτέ, δεν έφυγα ποτέ γιατί το θεωρώ τραγικό (βρίστε με ελεύθερα) αντί για μία ώρα έκατσα 20 λεπτά σχεδόν όλα πίπα που έκανε υπερπροσπάθεια...Η πίπα της δεν μ άρεσε ενώ βλέπω θετικά σχόλια. Γούστα είναι αυτά.

Πρέπει να έχει γράψει πάρα πολλά χμ dubai και να χει κάψει αρκετές καρδιές όσο οι φωτογραφίες ίσχυαν. Ενημέρωσα το πρακτορείο και είπαν ότι θα ενημερώσουν τους υπεύθυνους για τις αλλαγές. Το ραντεβού κλείστηκε με προτροπή του πρακτορείου και διαθεσιμότητα εκείνη τη στιγμή. Εξαιρετικοί σε επικοινωνία για άλλη μία φορά.

Δεν έχω κάτι άλλο να πω γιατί μόνο με καβάλησε 3 λεπτά και όλο το υπόλοιπο ήταν πίπα εξαιρετικά ευγενική και ευδιάθετη....Παχουλούλα αλλά σφιχτή καθόλου του στυλ μου αν και ήθελα μια ρωσιδοφάση εκείνη την ημερα (συνήθως προτιμώ τις ποιο γλυκούλες και gfe -ψηλές και γνκ είμαι κωλάνθρωπος.)

Αν σας αρέσει αυτός ο σωματότυπος δεν θα χάσετε γιατί η κοπέλα τιμάει προφανώς την φανέλα αλλά αν δεν είναι προσέχετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
316
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy, mallias20, old boy και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού