Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 21 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά την εξαιρετική εμπειρία με την απίστευτη Dia η σειρά της Leksa(ς).

Τα standards του Glamour αρκετά ανεβασμένα τον τελευταίο καιρό και η μπίλια έκατσε στην Leksa.

Τυχερό το κορίτσι ...

Ωραίες φωτογραφίες και η κατάσταση ήταν very tempting.

Συνάντηση λοιπόν με το κορίτσι από την βροχερή Μόσχα κατά δήλωσή της.

Πρόσωπο ότι βλέπετε στη πρώτη φωτογραφία το οποίο ορισμένες φορές δείχνει εξαιρετικό και ορισμένες συνηθισμένο.

Αυτό οφείλεται μάλλον αναλόγως της γωνίας που την παρατηρεί κάποιος

Ορισμένες φορές το πρόσωπο της είναι πανέμορφο γιατί έχει και ωραία επιμέρους χαρακτηριστικά.

Τα χαρακτηριστικά της είναι εξαιρετικά με ωραία μάτια, στόμα, μύτη και τα μαλλιά της όμορφα πιασμένα κοτσίδα.

Το σώμα είναι σφιχτό και αρμονικό με ποδοσφαιρικά όμως πόδια καθότι επιθετικός σε ομάδα της Μόσχας ...

Χμμμ;

Αθλητική παρόλο που διέκρινα λίγη κυτταρίτιδα στην εσωτερική πλευρά των ποδιών της.

Αυτό συν το γεγονός ότι έχει ελαφρώς πεσμένο στήθος κάτι που απεχθάνομαι με οδήγησε να της βάλω 7 στο σώμα.

Πολύ διαχυτική μαζί μου, χαμογελαστή, φιλική και εξαιρετικά ομιλητική.

Με λίγα λόγια μια Ρωσίδα με χαρακτήρα Ουκρανέζας.

Πολύ καλό στοματικό όπου είχαμε στιγμιαία ανόρθωση και για να μην ερθω τόσο γρήγορα την διέκοψα για να μου φορέσει προφυλακτικό και κατευθείαν στο ψητό.

Έκλεισα τα φώτα γιατί η ρημάδα η λάμπα ήταν αρκετά ενοχλητική ...

Cow για αρχή.

Ιεραποστολικό για κυρίως πιάτο όπου αρχικά αργά και αισθησιακά και εν συνεχεία με ένταση με βρήκε το τέλος με μεγάλη ευκολία και ικανοποίηση.

Δεύτερο ημίχρονο εγώ σπάνια παίζω λόγω ηλικίας.

Στο τέλος και για επιδόρπιο μου πρότεινε ένα απολαυστικό μασάζ το οποίο και αποδέχτηκα με μεγάλη ευκολία.

Μια συνάντηση που σίγουρα με ικανοποίησε με ένα ευχάριστο, όμορφο και χαμογελαστό κορίτσι.

Κατά δήλωσή της είναι η πρώτη φορά που ταξιδεύει στην Ευρώπη παρόλο που έχει επισκεφτεί την Ταϊλάνδη και κάποιες άλλες χώρες της Ασίας που δεν θυμάμαι.

Επόμενο ραντεβού η Slava με τις εντυπωσιακές φωτογραφίες η οποία  κάθε φορά με έναν μαγικό τρόπο καταφέρνει και μου ξεφεύγει παρόλο που της έχω υποσχεθεί ότι θα την ξυπνήσω με τον καφέ της ...

Να πηδάτε γιατί χανόμαστε και μπορεί σε ένα μήνα να είναι διαφορετικά τα πράγματα.

Φιλιά σε όλους σας.

Α.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 04, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Annapurna
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
167
Likes:
84.738
Πόντοι:
46.423
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 163859, kaavlas και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2020
Και κάτι τελευταίο που ξέχασα.
Είναι ζυγός όπως και εγώ και σε λίγες μέρες έχει τα γενέθλιά της οπότε ένα τριαντάφυλλο θα την εντυπωσίαζε.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1