Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 11 10
Call-Girls 28989
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Άφιξη ντυμένη με ένα τζιν και φορώντας ένα μαύρο μπλουζ, εμφάνιση αδιάφορη δηλαδή. Η κοπέλα έχει περισσότερα κιλά από τις φωτογραφίες αλλά δεν δείχνουν άσχημα πάνω της. Το πρόσωπό της συμπαθητικό (όχι άγριο όπως αναφέρουν οι άλλες κριτικές, προφανώς τα παραπανίσια κιλά γλύκαναν το πρόσωπο της). Μετά το ντουζ μου ήρθε μόνο με την πετσέτα , λίγο σοσίαλ και μετά βουρ για το κρεββάτι. Προκαταρκτικά σχετικά σύντομα με φιλιά βάζοντας και γλώσσα. Αμέσως πίπα σχετικά καλή με προσπάθεια dt. Στο δίλεπτο ήθελε να βάλουμε προφυλακτικό. Εγώ απλώς άνοιξα τα πόδια μου και είπα να συνεχίσει. Συνεχεία πίπας και με χρήση χεριού και περιποίηση αρχιδιών. Μετά από λίγο πάλι ήθελε να ξεκινήσουμε το σεξ, αλλά της είπα να συνεχίσει, ανασηκώνοντας την λεκάνη μου. Πάλι δεν έπιασε το παρασύνθημα και την γύρισα σε 69 , με εμένα πάνω και χώνοντας τον πισινό μου στην μούρη της. Ψεψίλισε, "σου αρέσει το γλυφοκώλι", βγάζοντας την γλώσσα της. Ο χρόνος κύλισε τρίβοντας την κωλοτρυπίδα μου στην γλώσσα της και γλείφοντας το μουνάκι της, βγάζοντας μουρμουρητά ικανοποίησής. Πέρασμά προφυλακτικού σε στάση ιεραποστολικού και μια πλάγια στάση με καλή αίσθηση το μουνάκι της. Μετά από ποτάμια ιδρώτα την γύρισα στα τέσσερα αλλά γενικά δεν ήταν βολική η στάση. Αφαίρεση προφυλακτικού και προσπάθεια για γαμήσι των βυζιών της, αλλά πάλι δεν ήταν βολική στάση, ίσως να φταίει και λίγο η σιλικόνη. Τελείωμα με μαλακία πάνω στην κοιλία της. Ντουζάκι, μετά μασάζ και πιπούλα μέχρι τέλους του χρόνου. Παρατήρηση 1) Όταν κάνεις ραντεβού μια ώρας πρέπει να είναι ακριβώς μια ώρα. Δεν φτάνεις 3-4 λεπτά αργότερα και φεύγεις 3-4 λεπτά νωρίτερα. Αν βάλεις μέσα και τα δύο ντουζάκια έτσι χάνονται 15-20 λεπτάκια 2) Δεν πρέπει να κάνεις στον πελάτη ερώτηση αν τον ενοχλεί που χτυπάει το κινητό της. Το κινητό πρέπει να χτυπάει μόνο το ξυπνητήρι ότι τέλειωσε ο χρόνος και η προσοχή της να είναι στον πελάτη και όχι αν π.χ. ξέχασε τον μουσακά στον φούρνο. Αν και δεν πήρε πρωτοβουλίες για να ξέρω αν έχει το πακέτο του PSE, εγώ πήρα αυτό που ήθελα. Είναι από τις κοπέλες που σου μένει η εντύπωση ότι αν την ξανασυναντήσεις θα περάσεις καλύτερα. Στα 80€ θα την ξανασυναντούσα, Στα 150€ όχι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 28, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
723
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BillarostheKid, monstercock greece, alpula και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού