Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χαιρετώ σας! Λοιπόν ... Δύο λογία εν τάχει για την Luisα!!!!! Το κορίτσι λοιπόν είναι αυτό που βλέπετε με μερικά κιλά παραπάνω (κλασικά ) κ χωρίς βέβαια την γλαμουριά των φώτο (κλασικά). :confused Ηλικιακά είναι πάνω κάτω εκεί, 24-25 ( έτσι μου φάνηκε,) ξανθά μακριά μαλλιά ωραία χείλη κ ωραία μάτια, είναι αυτό που λέμε ορισμός της barbie ,αλλά λίγο πιο λαρτζ Μεγάλο χαμόγελο. Πολύ φιλική κ χαμογελαστή κοπέλα , γενικά καλή συμπεριφορά!!! Πάμε στα του αγώνα λοιπόν, πολύ καθαρό δέρμα λευκό τέλειο απαλό, κ φυσικα.... ΒΥΖΑΡΕΣ Ναι!.
πίπα απλά καλή αλλά τίποτα το τρομερό !! Στο σεξ συμμετέχει ενεργά και μου φάνηκε ότι το απολαμβάνει και αυτή !!! Ματάκι
Η κοπέλα την ιδρώνει τη φανέλα,( τέτοιες θέλουμε ) προσπαθεί να σε κανει να περάσεις καλά, αντέχει σε γρηγορους ρυθμούς κ δεν είπε όχι σε ότι της ζήτησα !! Ασάλιωτα Απλά είναι θέμα γούστου ,θεωρώ ότι σε όσους αρέσει αυτό το συγκεκριμένο στιλ , η κοπέλα είναι μια χαρά!!! Ματάκι
Μοντελοπνιχτες... Δεν είναι για σας Κουλ. Πιασίματα παντού Ματάκι
βυζάρες ,κωλαρα κ ωραίο πρόσωπο νομίζω ότι είναι ένας καλός συνδυασμός να σε κάνει να δοκιμάσεις ! Αυτά από μένα , να περνάτε καλά :)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτατος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
4.191
Πόντοι:
11.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Weruloa, jimiadis και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού