Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 26 10
Call-Girls 31959
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν γράφω την κριτική για likes, ούτε για να προσθέσω ακόμα μια, ούτε για το prestige του YA, ούτε για να προσθέσω κάτι ακόμα για την Εύα…

Απλά γιατί, όπως μου είχε πει κάποτε ένας φίλος από δω μέσα, που εκτιμώ ιδιαιτέρως, «γράφω τις κριτικές για να έχω να θυμάμαι μετά από χρόνια αυτό το ξεχωριστό κομμάτι της ζωής μου».

Το Ευάκι πήρε αυτή τη θέση επάξια μετά από 4 συναντήσεις. Δεν υποσχεθήκαμε δαχτυλίδια και αιώνια αγάπη αλλά ζήσαμε όμορφες, μοναδικές στιγμές που θέλω να «ξαναζήσω» διαβάζοντας τούτες τις αράδες σε μελλοντικό χρόνο.

Στο αποχαιρετιστήριο session μου ήρθε ντυμένη απίστευτα, με ένα σετάκι τιγρέ, που το σορτσάκι ήταν κόλαση.. Ή μάλλον αυτό που φιλοξενούσε το σορτσάκι. Ήρθε το μωρό και μαζί ο ουρανός σφοντύλι!

Το έφαγα στην κυριολεξία!!!! Την γυρνούσα όπως το κοντοσούβλι, την δάγκωνα, την έγλυφα, οι γλώσσες μας ατίθασες και πεινασμένες! Κορμιά σε οίστρο και πάθος Βεζούβιου! Κάπου κάπου ξαπόσταινα να την κλειδώσω στην αγκαλιά μου και μετά σε ρυθμό slow tempo ανεβάζαμε στροφές.

Βγάλαμε κανονικό μεροκάματο! Ποια Ίνα και Τεό… Εύα και μυστήριος ένα κουβάρι κάβλας!

Λίγο πριν την ολοκλήρωση της ώρας χύθηκα πάνω της έχοντας τρυγήσει το νέκταρ της!

Τα χαμόγελά μας, μέχρι που μπήκε στο αυτοκίνητο, ασταμάτητα, όσες και οι εκατέρωθεν ευχαριστίες και συναισθηματικές αδυναμίες που ξεχύθηκαν στον απόηχο μιας καλοκαιρινής νύχτας..

Η Άντζη για ακόμα μια φορά έβαλε τη σφραγίδα της. Έχει αυτό το κάτι που νιώθεις ότι σε ξέρει καλύτερα από τον εαυτό σου! Έτσι με έκανες να νιώσω γλυκιά φωνούλα…

Τι όμορφο αλήθεια να ζεις όμορφες στιγμές, όχι γιατί πλήρωσες 140 ή 200 ή όσα τέλος πάντων, αλλά γιατί «πάλεψες» και κέρδισες ένα πετυχημένο ραντεβού… τίποτα δε σου δίνεται έτσι απλά και τυχαία. Όλα με κάποιο τρόπο τα κατακτάς!

Άντε τώρα να μαζευτώ….
Γυαλίζει το μάτι μου τελευταία κι η ρέντα καλά κρατεί!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
11.736
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, alpula, koukoskoukou και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2020
Φίλε μου η κριτική σου ήταν σαν ένα πολύ ακριβό whiskey ,
πέντε γουλιές (συνοπτική) όλο νόημα, γλυκόπικρη ζάλη (περιεκτική) ,
και γεμάτη εμπειρία - Μπράβο σου !

...γενικά αλλά & για όλο το SET UP !
review reaction 1 review reaction 2 TOMCRUISE, mysterious
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1