Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Συναντηση με τη Jasmine μεσα στο μηνα,ημερομηνια ενδεικτικη.Δυστυχως κατατασσεται στο top 5 χειροτερων μου εμπειριων.Ειναι λεπτη με αγυμναστο σωμα,φακιδες και συμπαθητικο προσωπο με πονηρο βλεμμα.Ενω μιλα καλα αγγλικα και ειχαμε ωραια συζητηση, στο σεξ κοιτα να τη βγαλει ζαχαρη θετωντας τους δικους της κανονες.Δε φιλα,φουλ στο τζελ και σε εναλλαγη στασης με προσταξε επιτακτικα να σταματησω διοτι αισθανοταν περιεργα.Το προσπερασα ελπιζοντας οτι αν πηγαινα με τα νερα της θα εσωζα τη βραδια.Επισης στοματικο μηχανικο,ανευρο,βαρετο.Τελειωνω με ζορι το πρωτο γυρο και μετα απο λιγο social κανω το λαθος για γλυφομουνι χωρις να εχει παει για μπανιο στο ενδιαμεσο των 2 γυρων.Εκει γευτηκα τζελ,μυρωδια και ομορφιες.Ζηταω να παει για ντους και απανταει το εξης αμιμητο:΄΄καλυτερα μη με γλυψεις γιατι θελω να μπανιαριστω πριν φυγω και οχι τωρα.Εκει πια της λεω να φυγει διοτι οι υπηρεσιες της ειναι χαλι μαυρο και ειναι φανερο οτι δε της αρεσει αυτο που κανει.Αρχιζει τοτε με εντονο υφος να λεει οτι γουσταρει τη δουλεια της,εχει πολλους ικανοποιημενους πελατες,το γραφειο ειναι ευχαριστημενο απο αυτην και οτι ειμαι ο πρωτος που παραπονιεται.Κανει το πολυποθητο ντους πριν φυγει,μου ευχηθηκε καλο βραδυ και εφυγε βροντωντας τη πορτα.Δεν επικοινωνησα με το γραφειο διοτι προτιμω να απαντω με ενημερωτικες κριτικες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 13, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.660
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Annapurna, Constantinos27 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2020
Όχι ότι θα γινόταν κάτι αλλα Έπρεπε να τα πεις στο γραφείο ....
review reaction 1 Bartender 74
30 Σεπτεμβρίου, 2020
JOHN-PLAYER-SPECIAL δε θα έβρισκα άκρη με το γραφείο.Ας τη χαίρονται....
30 Σεπτεμβρίου, 2020
Επρεπε να το αναφερεις στο γραφειο... αν τρεις..πεντε..δεκα πελατες κανουν παραπονα για την ιδια κοπελα...
ή θα βελτιωθει.. ή θα παει στο.....Θυμός καλο.. !!!
review reaction 1 Bartender 74
30 Σεπτεμβρίου, 2020
Μαλακία
Με το εν λογω γραφειο ακρη δε βγαινει. Γιοκ που λεμε και στο χωριο μου.
review reaction 1 Bartender 74
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4