Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 34 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
(Ο αρχικός τίτλος ήταν "για την εμπειρία" αλλά με πρόλαβε ο προηγούμενος συναγωνιστής)
Αρχικά θα ζητήσω την επιείκεια σας καθώς πρόκειται για την πρώτη μου κριτική.
Η επικοινωνία ήταν πανεύκολη και η συνεννόηση για την συνάντηση και το τι ζητούσα άψογη.
Η συνάντηση έγινε καθώς έχω μια τάση προς τα milf και λόγω των καλών κριτικών που είχα διαβάσει για τις επιδόσεις της.
Ήρθε στο ραντεβού όμορφα και κομψά ντυμένη. Πριν αρχίσει ο αγώνας πήγε στο μπάνιο για φρεσκάρισμα.
Όταν επέστρεψε και έβγαλε την πετσέτα είδα αυτό που λένε και οι προηγούμενοι ότι ο χρόνος έχει αφήσει τα σημάδια πάνω της.
Πεσμένο βυζί και ότι άλλο συνεπάγεται η ηλικία που προφανώς δεν είναι 40, πρέπει να τα έχει περάσει εδώ και μια δεκαετία.
Αν ξεπεράσεις το σοκ της εμφάνισης, σε ανταμείβει με τις υπηρεσίες της. Στην πίπα παίρνει σχεδόν άριστα και στο σεξ τα δίνει όλα.
Αν δεν έχετε θέματα με την εμφάνιση για μια φορά για την εμπειρία είναι υποφερτή
Όπως μου είπε και ένας συναγωνιστής "Στο φινάλε σβήσε τα φώτα. Η γάτα, είτε άσπρη είναι είτε μαύρη, στο σκοτάδι μόνο τα μάτια της φαίνονται."

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
5.133
Πόντοι:
1.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John_282, Bonecrusher, xratsas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2020
Όπως μου είπε και ένας συναγωνιστής "Στο φινάλε σβήσε τα φώτα. Η γάτα, είτε άσπρη είναι είτε μαύρη, στο σκοτάδι μόνο τα μάτια της φαίνονται."
Ποιος το είπε αυτό, άραγε;
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
29 Σεπτεμβρίου, 2020
Η καυτή είναι καυτή γιατί είναι πολύ καλή επαγγελματίας ."Το κάνει να φαίνεται" πορνοταινία. Αλλά αυτό δεν είναι συμμετοχή είναι η τέχνη της ... Συμμετοχή είναι "το γουστάρω". και αφού το γουστάρω "δεν το κάνω επάγγελμα;". Το ίδιο πράμα με αντίθετη φορά .Βλέπεις 25άρια που δεν έχουν την εμπειρία της να κάνουν τρελά πράγματα. Όπως και να έχει ,λίγο η εμφάνιση λίγο τα χρόνια δεν σου έρχεται η όρεξη ούτε με 80..
review reaction 1 Thundercat
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2