Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 47 10
Call-Girls 110303
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εύκολη συννενοήση με γραφείο, επιλέγω Φραντσέσκα γιατί ήταν η μόνη διαθέσιμη (πλην κάποιον κοριτσιών που ξεκίναγε η ταρίφα τους από 190 και ανεβαίνανε). Άφιξη στην ώρα της με ωραίο μαύρο ολόσωμο φόρεμά και καλαίσθητα κοσμήματα . Η Φραντζέσκα είναι μια κοπελά στα 25+, σχεδόν petite κατασκευής, με μικρό βυζάκι 2 λίγο πεσμένο αλλά είναι ωραίο , πεταχτό κωλαράκι προσωπάκι τσαχπίνικο με μάτια εκφραστικά που όταν χαμογελάει στάζει γλύκα. Το δέρμα της απαλό μοσχομυριστό και λείο αν και σε μερικά σημεία έχει ραγάδες. Η μικρή ήρθε μυρωδάτη, καθαρή (δεν τρώει δηλαδή χρόνο στο ντουζ) χαμογελαστή, σκέτη καύλα.
Στο σαλόνι ήταν μια φρέσκια νεανική παρουσία, πολύ επικοινωνιακή και μόλις αρχίζει το μπαλαμούτι αρχίζει το πάθος. Στα φιλιά φουλ γλώσσοφιλα, αφαίρεση ρούχων ταχέως και με πάθος, γλύψιμο σώματος και ωραία πίπα με dt και περιποίηση αρκετή και των αρχιδιών. Μεταφορά στο κρεββάτι συνέχιση σε τρεις στάσεις για γλύψιμο οργάνων εκατέρωθεν, ελαφρύ δακτυλάκι στις τρυπούλες. Το κωλαράκι της μικροκαμωμένο, ωραίες τρυπούλες. Όλα τα λεφτά στις στάσεις όταν είναι αυτή από πάνω. Αν και το μουνάκι της αρκετά ξεχαρβαλωμένο από τις πούτσες που έχει φάει , επειδή ήταν υγρό και γκαβλωμένο, αλλά κυρίως λόγω των γωνιών που έφερνε το σώμα της, να μπαίνει με πάθος όλο το πέος μου και να μου δίνει ωραία αίσθηση στο sex. Είχαμε πέντε διαφορετικές στάσεις από πάνω αυτή, μετά στα τέσσερα με πολύ ωραίο στήσιμο από πλευρά της και μετά από συνεχόμενο σφυροκόπημα ήρθε το τέλος. Μέτα το ντουζ, συνεχίσαμε με πίπα από πλευρά της μέχρι να τελειώσει ο χρόνος. Γενικά είναι μια κοπέλα που τιμάει τα χρήματα της, αλλά δεν θα την κατατάξω στα στανταράκια μου. Ίσως την ξαναπάρω σε περίπτωση που δεν βρω κάποια από τα στανταράκια μου διαθέσιμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 25, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
723
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kwstasxat, mancunian1986 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού