Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντηση στον χώρο μου, συνεννόηση εύκολη, και γενικά περίμενα να δώ αυτό που είπαν οι συναγωνιστές πρίν. Η πρώτη εντύπωση ηταν πολύ θετική, η κοπέλα ευγενέστατη και με ωραίες αναλογίες,H κοπέλα ειναι απο την Ουκρανία, ντόπια θα ελεγα.Πίστευω οτι είναι ποιο ομορφη απο τις φωτογραφίες, ειδικα στο σωμα. Ωραίο σώμα, μικρο στηθος αλλα φυσικό, γενικα ηταν γυμνασμένη, ειδικα τα πόδια της και αν την εβλεπες εξω δεν θα περνουσε απαρατηρητη. Ενα απο τα θετικά ήταν η καθαριότητα, εκανε μπανιο 3 φορες κατα την διαρκεια της συνεδρίας. Στα του αγώνα, πολύ καλό στοματικό αν και οχι deep, αλλα το προσπαθουσε. στα υπολοιπα δεν ειπε οχι σε τπτ, και δεν εδειχνε δυσφορία πουθενά. Ενδιαμεσα εκανε και μασαζ, οχι τπτ σπουδαιο , αλλα φιλοτιμο, την στιγμη που οι περισσότερες τρωνε τον χρόνο με αλλα πραγματα.Στο τέλος ξεχασε να παρει και τα χρήματα, τα οποια μετα τα εδωσα. Στην επικοινωνια δεν εβαλα μεγαλο βαθμό γιατι έγινε στην Ρωσική, που μιλάω μέτρια, και απ ότι μου έιπε δεν ξερει σχεδον καθολου αγγλικα , τα οποια μαθαινει τωρα.Αρα θα δυσκολευτείτε οι περισσότεροι.
Θα ακολουθήσει και 2η φορα γιατι πιστευω οτι ειναι απο τις σπανιως καλές περιπτωσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
646
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Leviathan, hornyasfuck και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού