Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 47 10
Call-Girls 110301
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τελευταία στιγμή τηλέφωνο στο γραφείο όπου απαίτησα ότι ήθελα μια κοπέλα όσο γίνεται πιο σύντομα και να μου πουν ποιες είναι διαθέσιμες,
ξεκινάει να μου λέει Φραντζέσκα, Έλενα ....... όπα της λέω θέλω την Φραντζέσκα σε μία ωρα στο τάδε ξενοδοχείο.
Καθώς ετοιμαζόμουν γεμίζοντας το τζακούζι και ετοιμάζοντας το χαμάμ του δωματίου λέω να διαβάσω της κριτικές της να δω πάνω κάτω τι θα περιμένω, διαβάζοντας την κριτική του lagonisian να πω την αλήθεια με επηρέασε και περίμενα ότι θα συναντήσω ακριβώς το ίδιο.
Εντωμεταξύ καθώς η ώρα περνούσε έφτασε η κοπέλα στην ωρα της παρότι βρισκόμουν μακριά από το κέντρο της Αθήνα και με λίγο χρόνο στην διάθεση του αλλά μπράβο στο γραφείο.
Ανοίγω την πόρτα λίγο κουμπωμένος και βλέπω την κοπέλα όπου μόλις με βλέπει μου σκάει ένα απίστευτο χαμόγελο και μπήκε με απίστευτη διάθεση και κουβέντα όπου τα έχασα λίγο, μπήκε λες και γνωριζόμασταν χρόνια, σαν να είμασταν χρόνια ενας κρυφός δεσμός που ανυπομονούσε με λαχτάρα να με δει, ξεκίνησε άμεσα να μου μιλάει με απίστευτη διάθεση και χαμόγελο, με πλησίασε με αρπάξε να με φιλάει να με ξεντύνει να ξεντύνεται και αυτή και να μου λέει πάμε για μπανάκι μαζί, άρχισε να με πλένει και να με προσέχει σαν γκέισα κάποια στιγμή που είχα πάρει εγώ το ντούζ και πρόσεχα να μην της βρέξω τα μαλλιά και της το είπα μου λεει "μωρό μου και να βραχούν δεν με πειράζει, εδώ είμαι για να περάσουμε εμείς απίστευτα καλα, κάνε ότι θέλεις" οπότε εκεί συνειδητοποίησα ότι θα πέρναγα καλά και τελικά η χημεία μεταξύ των ανθρώπων είναι αυτό που τα δημιουργεί όλα, τα φτιάχνει και τα χαλάει, τα ανεβάζει και τα κατεβάζει, όσα χρήματα και να χαλάσεις σε ότι μέρος και να βρεθείς αν με το έτερο δεν έχεις χημεία χάλια θα περάσεις ή τουλάχιστον δεν θα περάσεις τέλεια.
Δεν θέλω να μπω σε περιττές λεπτομέρειες σεξουαλικού περιεχομένου καθώς δεν έχει νόημα για την συγκεκριμένη κριτική, αυτό που θέλω να πω όμως είναι ότι πέρασα απίστευτα καλά, ένιωσα ότι ήμουν με κοπέλα σχέση και όχι πληρωμένη, πραγματικά δεν μου έδωσε κανέναν δικαίωμα να σκεφτώ την επαγγελματία ούτε μια στιγμή, με πρόσεχε με φίλαγε με χάιδευε με περιποιούνταν και ναι μπήκε στην καρδιά μου.
Δυστυχώς η επαγγελματικές μου υποχρεώσεις δεν μπόρεσαν να την κρατήσουν περισσότερες ώρες αλλά της υποσχέθηκα ότι θα βρεθούμε σύντομα για longdate με δείπνο και πολλά άλλα.
Και κάπως έτσι φεύγοντας με ένα μεγάλο χαμόγελο κοίταξα το ρολόι μου όπου ξανα ξεκίνησε να γραφεί ο χρόνος για εμένα (είχε παγώσει για δυο ώρες+) μπήκα στο αμάξι μου και χάθηκα γκαζώνοντας και χαζεύοντας το όρθιο αλογάκι στο τιμόνι όλο νόημα........!!!!!!!

Σε ευχαριστώ μωρό μου.

Ο λόγος που έβαλα όλο 10αρια είναι ο εξής: με γέμισε τόσο πολύ συναισθηματικά όπου τα έβλεπα όλα τέλεια, μου άρεσε αυτό που είναι και στο σώμα και στο πρόσωπο, σίγουρα υπάρχουν και ποιο όμορφες αλλά και πιο άσχημες δεν πιστεύω ότι κάποιος θα συναντήσει αυτή την κοπέλα και δεν θα του αρέσει εμφανισιακά, και έχει απίστευτο shape στο πόδια της, το κακό είναι ότι είναι τεμπέλα με την γυμναστική και προτιμάει να κοιμάται από το να γυμναστή αλλά τι να κάνουμε κάνεις δεν είναι τέλειος και όπως και στα αμάξια αυτά που μας δένουν συναισθηματικά είναι αυτά που είναι με κάποιες κακές λεπτομέρειες (ας μην το αναλύσω γιατί θα μου την πεί πάλι ο macedonas hahahahaha).

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
cupracing
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.415
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Mark777, topgun83 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2020
Χαχαχα, να ξέρεις ακολουθεί και δικιά μου κριτική...
27 Σεπτεμβρίου, 2020
Ωραίος........ Μπράβο φίλε μου, ωραία κριτική
27 Σεπτεμβρίου, 2020
Μα , αγαπητέ συντάκτη ,
..όταν τα ραντεβού πραγματοποιούνται σε καμπάνες πενταστερων των Νοτίων προαστίων (αν κατάλαβα καλά) και περιβάλλον από "όρθια αλογάκια" τα οποία λογιζω ότι θα έγιναν με κάποιο τρόπο αντιληπτά , τότε , η θετικές εξελίξεις δεν είναι πιο αναμενόμενες ?

p.s. πολύ ωραίο story , good to tell Ματάκι
27 Σεπτεμβρίου, 2020
Πολλά 10άρια βλέπω ...
Μακεδόνα τι λές εσύ ;;;
Χμμμ;
28 Σεπτεμβρίου, 2020
Constantinos27, το όρθιο αλογάκι δεν έγινε αντιληπτό γιατί δεν έπρεπε να γίνει αντιληπτο απο αδιάκριτα βλέμματα.
28 Σεπτεμβρίου, 2020
Στις πληροφορίες συνάντησης γράφω ότι το στοματικό έγινε με προφυλακτικό, είναι λάθος σε όλη την συνάντηση ήταν άνευ.
29 Σεπτεμβρίου, 2020
Προς τον κ. Annapurna. Από τα καλύτερα gfe που έχω βιώσει. Δικαιολογώ απολύτως τον ενθουσιασμό του γράφοντος...
29 Σεπτεμβρίου, 2020
Μακεδόνα σ' ευχαριστώ πολύ !!!
29 Σεπτεμβρίου, 2020
Πράγματι , χάθηκα (με την καλή έννοια) στην ανάγνωση του Story και ξέχασα να αναρωτηθώ
για το OWO το οποίο μου είχε κάνει εντύπωση...

Again , Good to Tell.. Ματάκι
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9