Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 6 10
Call-Girls 10766
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λοιπόν μάγκες μου σίγουρα οι φωτογραφίες είναι οτι να ναι. Ναι είναι η ίδια κοπέλα αλλά μεν αλλά όλα είναι λίγο πιο έξτρα λαρτζ.
Φτάνει στο ξενοδοχείο κι είμαι έτοιμος να περάσω τέλεια έχοντας διαβάσει κριτικές. 5 λεπτά προσπαθούμε να συνεννοηθούμε για το οικονομικό. Για μια ώρα ήθελα κι αυτή μου βγάζει κομπιουτεράκι και μου ζητάει 210 αντί για 140. Τέλος πάντων μετά της εξηγώ ότι είναι 140 + 20 το τελείωμα στο στόμα όποτε 160. Με τα πολλά παίρνει 140 και μου λέει αν είναι κάτι έξτρα να το πάρει μετά.
Ξεκινάμε λοιπόν και κάπου στο 10λεπτο που μου τον ρουφάει την "χύνω" στο στόμα όπως της είχα πει πριν ξεκινήσουμε. Πραγματικά τέτοιο πέταγμα ούτε όταν σε χτυπάει κεραυνός. Τα μισά στόμα τ αλλά αφού τραβήχτηκε στο κρεβάτι κι αυτή κάνα μετρο πιο κει να μου φωνάζει κι γκοοντ και κάτι μαλακιες. Αυτομάτως ξενερώνω και παίρνω το γραφείο τηλέφωνο. Καθώς μιλάω με το γραφείο κι εξηγώ τα συμβάντα γυρνάει η πατσαβούρα και μου λέει δεν μου δώσες τα λεφτά τα οποία τα είχα δώσει πριν καν ξεκινήσουμε. Τα νεύρα μου έφτασαν κόκκινο. Λέω στο γραφείο όλα τα σκηνικά και περίμενα καλύτερη αντιμέτοπηση. Η απάντηση του γραφείου ήταν οτι αφού τελείωσα έπρεπε να πληρώσω κανονικά κι αν ήθελα να μου στέλναν άλλη κοπέλα. Οπότε σε 10 λεπτά χρεώθηκα 160 ευρώ κι η λύση ήταν να μου στείλουν άλλη κοπέλα πάλι επι πληρωμή. Μάλλον νομίζουν ότι έχω κάνα θάμνο που φυτρώνουν 50ευρα. Πραγματικά ότι χειρότερο έχω ζήσει.
Συγγνώμη για όλο αυτό το κατεβατό αλλά από σεβασμό και μόνο σε όλους εδώ μέσα έπρεπε να σας τα πω. Να γαματε και να ενημερώνετε για να περνάμε όλοι καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 26, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
228
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, greta15, hornyasfuck και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2020
Θρασύτατη γκόμενα,απαράδεκτο γραφείο.
27 Σεπτεμβρίου, 2020
Γενικά το γραφείο είναι μεγάλη απάτη. Πλην κάποιων εξαιρέσεων, η επεξεργασία στις φωτό είναι τέτοια που άλλη βλέπεις και άλλη έρχεται. Επίσηε κάποιες από τις εργαζόμενες έχουν άθλαι συμπεριφιρά. Μαύρο μέχρι να σβήσει ο ήλιος λοιπόν, ένα καλό boycott θα τους βοηθήσει να ισιώσουν...
28 Σεπτεμβρίου, 2020
¨|και να ενημερώνετε για να περνάμε όλοι καλά:"
εμεις ενημερωσαμε εσυ μαλλον δεν το διαβασες (ως προς το γραφειο)

https://www.bourdela.com/call-girls/eva6-yourangels
εδω για 30 sec πιπας ηθελαν 140
για 10 λεπτα μαζι με τελειωμα θα σου τη χαριζαν??
τα λεφτα να αρπαξουν σαν αρπακτικα που ειναι και ποιος το γ....... τον πελατη
μακρια απο τους απατεωνες υπαρχουν τοσες αλλες επιλογες
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3