Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 27 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 66216
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για να είμαι ειλικρινής η Αλίσα δεν ήταν η πρώτη μου επιλογή μια και την είχα συναντήσει στο παρελθόν και παρόλο οτι είχα περάσει καλά προτιμώ (εκτός ειδικών περιπτώσεων) διαφορετικές κοπέλες.

Κλείνω ραντεβού με μια άλλη κοπέλα (δεν έχει σημασία ποιά), παω στο ξενοδοχείο και 5 λεπτά πριν το ραντεβου, μου τηλεφωνούν οτι η κοπέλα εφτασε αλλα μολις πήρε ενα τηλεφώνημα και αποφάσισε να μην δουλεψει. Κόκαλο εγω.

Ανθρωποι είμαστε . Μου προτείνουν την Αλίσα.

Μες την φούρκα μου λεω ναι. Σε μιση ωρα ηρθε. Χτυπά την πόρτα και ανοιγω, βλέπω ένα γνωριμο γλυκο μουτρακι. Πριν προλάβω εχει την γλώσσα της στο στωμα μου. ΚΛεινω την πόρτα και φιλιόμαστε τουλάχιστον 5 λεπτά. Μουσκεμα η μικρή.

Την γδύνω και βλέπω ενα νεανικό όμορφο κορμι, μικρα στηθη και υπέροχο ροζ μουνακι. Παει για μπανιο. Γυρνα μισο βρεγμένη, Την σκουπίζω και μετα αρχισε το πανηγυρι. Τα πάντα ολα που έλεγε ο συγχωρεμένος. Μια μικρη ενσταση στην πιπα . Φιλά τρελλά, δεχεται δακτυλα μπρος πισω (κανει πρωκτικό αλλα εγω δεν πήρα) συμμετέχει ενεργά καυλώνει και χύνει με σπασμούς.

Περασα πολύ καλά. Τέλος θελω να επισημανω την επαγγελματική συμπεριφορα του γραφειου σε μια άβολη στιγμή

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 21, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.857
Πόντοι:
27.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 arwstaki10, doc_lin, kwstasxat και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού