Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 21 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν ξέρω αν ο Ναβάλνι νεκραναστήθηκε με τη μέθοδο Leksa αλλά εγώ πρόσθεσα μερικά χρονάκια στην εναπομείνασα κάβα μου...

Τέτοιες πόρνες σπανίζουν!
Όταν η πουτάνα κάνει τον άνδρα ψυχή και σώματι τεράστιο, φουσκωμένο από υπερηφάνεια κι η τέρψη έχει σαλέψει το κορμί του...
Όταν δεν έχει αναρωτηθεί αν υποκρίνεται, αν τον έχει κοροϊδέψει χωρίς να το καταλαβαίνει...
Τότε έχει κάνει σωστά την δουλειά της.
Αυτό είναι το παιχνίδι της, να σε πλανέψει, να σε κάνει άρχοντα της γης και της αβύσσου.
Έστω για μία ώρα!

Η ψυχοκόρη ήρθε out of τσαρδί επίσκεψη στο γνωστό πουτανοξενοδοχείο του Βασίλη.
Όρμησε από την πόρτα στην αγκαλιά μου και σαν την μικρή που είχε καιρό να δει τον μπαμπά της με γέμισε με φιλιά.
Πλημμύρισε το δωμάτιο γέλια και αιωρούμενες καρδούλες αγάπης πλανήθηκαν εδώ κι εκεί...

Τι να πω για το μουτράκι αυτό?
Μάτια γαλάζια σαν δηλητήριο που πίνεις και ονειρεύεσαι...
Μυτούλα κομψοτέχνημα, γαλλικού καλουπιού φτιαγμένη από αριστοτέχνη κοσμηματοποιό.
Χείλια, μύρα να καθαγιάσουν τον οίστρο σου...
Αυτάκια μικρά, χωρίς περιττά λειριά να ακούσουν τους την καυλωμένη ανάσα σου.
Συμμετρίες και εκπληκτικές αναλογίες μιας εκπληκτικής ομορφιάς προσώπου.
Ο φωτογράφος αυτός επίσης θέλει Προκρούστη, να του σμιλεύσει λίγο από το φωτογραφικό του μέγεθος.

Θα γράψω μόνο για τα βυζάκια...
Δώστε λίγο για να πιώ από το βυζάκι αυτό, τους δαίμονες να ονειρευτώ και να φωνάξω στο Θεό, Λέξα σε αγαπώ!
Ποιητική αδεία βέβαια...
Όλα τα υπόλοιπα intact, στη θέση τους.
Για τους λεπτολόγους να πω, ότι το κορίτσι μας στην 5η φωτό των κριτικών καταδεικνύει τα ελαφρώς παραπάνω μπουτάκια της.
Αλλά φεύ και ουαί που λένε κι οι παππούληδες ...

Δεν πρόλαβα να σκεφθώ τίποτα και ήδη είχαμε μπουρδουκλωθεί σε στάσεις ανίερες, στάσεις ερωτικής μονομαχίας.
Κάποια στιγμή έχασα το πουλί μου, το είχε καταπιεί όλο. Τσιμπούκι επιπέδου και όχι δαπέδου.
Την γύρισα στην στάση των αγγέλων και της τον έχωσα, αυτή με εκλιπαρούσε για μεγαλύτερη διείσδυση...
Λες και είμαι ο Πανάγος στο "Μάγο της Καλαμπάκας"!
Πέρα από την πλάκα, το κορίτσι μας δεν παίζεται.

Συνέχεια...
Καθώς η Λέξα έγλειφε ότι έβρισκε μπροστά της, τα καλαμπαλίκια μου χτυπούσαν αριστερά δεξιά στις ρίζες των γλουτών της, ο μικρός Κεμάλ αγκομαχούσε να της χαρίσει ατέλειωτη ηδονή μέσα στο υγρό στενό μουνάκι της.
Όταν λοιπόν ήρθε η ώρα της αποκάλυψης και θα εναπόθετα τους μικρούς ζωγράφους να κάνουν νεροτσουλήθρα στο υγρό παρκάκι της...
Τους σταμάτησε το λάστιχο...
Αυτή, γεμάτη καύλα έσφιγγε το πρόσωπο της, εκστασιασμένη όπως σε σαμανική τελετή.
Ο μικρός Κεμάλ αφού έφερε σε πέρας την αποστολή του, αποκαλύφθηκε μπαρουτοκαπνισμένος, σαν πιστόλι που είχε ανοίξει στα δύο.

Η κοπέλα αγαπάει και νομίζω αν της φερθείς γλυκά και όμορφα θα σε κάνει εφέντ για την μία ώρα σου!

Cheers tavaris!

YΓ Ελπίζω να μην παρεξηθεί ο Πανάγος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 172222
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
13.713
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, vltepdr, Karelis69 και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Ζημιά που έπαθες τρομάρα σου. Έρωτας Γλώσσα Και μετά λες εμένα αγαπούλη.
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Ζωγράφισες πάλι και με τα 2 πινέλα.
Το ένα που κρέμεται ... και το άλλο που κρατάς στο χέρι και μας εξιστορείς.
Ματάκι
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Εισαι μαστοραςΝαι!

Εγραψες Προσκύνημα
23 Σεπτεμβρίου, 2020
A μάλιστα , τώρα κατάλαβα ποιος είστε φίλτατε & διευκρινίζω :
Στην προηγούμενή σας αναφορά είχα κάνει ένα σχόλιο , βεβαίως για το μέγεθος του συντάκτη της
(από φιλολογικής πλευράς μιλώ - για να μην παρεξηγηθώ..) .

Διαβάζοντας λοιπόν τώρα και την ως άνω (πέραν πάλι της αστείρευτης πληροφορίας!) καταλαβαίνω
πως η παράθεσή μου ήταν περιττή.. Δεν είχα όμως καταλάβει ότι είστε εσείς & ως εκ τούτου ήταν
απλά αυθόρμητη! από μεγάλο ενθουσιασμό βεβαίως !

Παρακαλώ και προκειμένου να απολαμβάνω περισσότερο την κάθε επόμενη , προτείνετέ μου μία
σχολή , που μέχρι τότε προλαβαίνω να αποφοιτήσω από αυτή , έτσι ώστε να σας κατανοώ καλύτερα !
(Σαφώς κάποια ''ιδιαίτερα'' μαθήματα θα μπορούσα να κάνω διαβάζοντας τα εδώ άρθρα σας
καμία 10αριά φορές το καθένα μπας και ξεστραβωθώ -γέλια-)

Πιο λαϊκά : Άνθρωπέ μου εσύ γράφεις , όχι μαλακίες τώρα... Πονά η πένα η καημένη..

Καλή σας μέρα , πρέπει να σταματήσω το διάβασμα του Forum !!!! ...να κάνω & καμιά δουλειά!
Δεν υπάρχουν λόγια , απόλαυση να βρίσκεις αυτή την ποιότητα σε έναν ιστότοπο για
τις τόσο αγαπημένες μας & εξαιρετικές μας Πουτ... !!! , ε , κοπέλες ήθελα να πω !!!!!!!! Ναι!
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Τιποτα Αγγλικουλια μιλαει το μωρο ή ουτε που χρειαστηκε ν' ανοιξει το στοματακι της ετσι που σε ειχε πλανεψει; Έρωτας
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Ωχ....κι άλλος αγαπούλης.... Έρωτας Οιμέ... Κεφάλι σε τοίχο!
23 Σεπτεμβρίου, 2020
@Zebu
Εσύ είσαι ο μπροστάρης, εμείς ταπεινά σε ακολουθούμε...
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Χάρισες απλόχερα εικόνες, φαντασίωση και γέλιο! Προσκύνημα
23 Σεπτεμβρίου, 2020
@911-Τoninno
Μιλάει και λαλάει τα αγγλικά αρκετά καλά και με γλυκό τσαμπουκά

@Annapurna
@Limperatore XXI
@borbi2525
@mysterius
Τα σέβη μου στους κυρίους, ευχαριστώ!

@Constantinos27
Κατά αρχάς ευχαριστώ πολύ!
Δυστυχώς ζούμε την εποχή Ουγκ...
Η φιλολογική, κοσμητική γλωσσομάθεια είναι σχεδόν παντελώς αδιάφορη σε μείζονα βαθμό στους νέους, της νέας μας εποχής...
Ουγκ ουγκ τα σκαλπ είναι άδεια!
Πολύ διάβασμα και σιγά σιγά η φαντασία ελευθερώνεται...
Το γράψιμο είναι εξίσου δημιουργικό με την ζωγραφική.
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Απολαυστική περιγραφή πρέπει να δοκιμάσω αν είναι εξίσου απολαυστική και η Leksa που με κέρδισαν οι φωτό της!!!
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2