Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 16 10
Call-Girls 28941
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τι να πω και τι να γραψω για αυτο το αλογο κουρσας...δεν εχω λογια..Μετα το ραντεβου με το αλογο εκανα νασυνελθω και εγω και αυτη κανα 20λεπτο...Λοιπον το μωρο το ειχα βαλει στ μαατι εδω και καιρο και η αγαπητη νικολ μου λεει δες την με κλειστα ματια..Δεν υπαρχει περιπτωση να μην περασεις τελεια να μην σε πεθανει θα την στειλω οπως πρεπει και να που ετσι εγινε και την ευχαριστω και απο εδω οπως και ολα τα παιδια του συσκεκριμενου γραφειου π με βοηθανε..Παμε στα του αγωνα το μωρο ειναι αλογο..Ψηλο με ωραια ματακια αλλα προσωπο μετριο το μονο αρνητικο γ εμενα λιγο αγριο κωλαρα και ποδαρες να γλυφεις..εχει καποια τατου εμενα δεν με χαλασανε..Λοιπον το μωρο απευθυνεται σε πελατες με pse μουντ πιπωνει οπως θες μια δυνατα μια παλα γλυφει μπαλες τον παιρνει ολο μεσα δεχεται δαχτυλοσκοπηση ευκολη εσταζε υγρα φιλαει βαθεια με γλωσσα τον φτυνει και γαμιεται σαν σκυλα ετρωγε μπατσες και γουσταρε στα 4 της επιανα τον κοτσο και καυλωνε γαμηθηκαμε παντου σε τζακαζι κατω πανω δεξια αριστερα 30 λεπτα γαμησι ανελεητα τελειωσε 2 φορες και εσκουζε σαν τρελη ειχαμε γινει και οι 2 παπιες απο τον ιδρωτα και κατσαμε μετα κανα 10λεπτο να ξεζαλιστουμε απο αυτο που μας βρηκε..δεν εχω να πω κατι αλλο για αυτο το μωρο..Ευχαριστω πολυ μακαρι ναμπορουσα να την γαμαω καθε μερα..αυτα απο μενα παιδια να περνατε καλα και να γαματε συνεχεια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 16, 2020
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, chris1955, mancunian1986 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού