Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 262023
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τι να πει κανείς για την Άννα...
2 Σεπτέμβρη καθημερινή, μεσημεράκι ραντεβού στην Γλυφάδα στο Crystal Blue (ξεχωριστή κριτική για ξενοδοχείο).
Είχα προετοιμάσει μέρες πριν την κατάσταση κατόπιν συνεννόησις μαζί της.
Δεν είναι και το ευκολότερο να κλείσεις ραντεβού μαζί της, έχει πολύ δουλειά και γίνεται απόλυτα κατανοητό αν τελικά το ραντεβού πραγματοποιηθεί.
Δεν είναι του στιλ μου να πιέζω καταστάσεις οπότε δεν πιέζω να γίνουν ραντεβού.
Αν η όποια κοπέλα δεν είναι για χίλιους δυο λόγους διαθέσιμη (κέφια, κούραση, υποχρεώσεις) δεν επιμένω αφού δεν τις θέλω βαριεστημένες, η συγκεκριμένη ακυρώνει τουλάχιστον 5 ώρες νωρίτερα.
Το παραπάνω καλός ή κακός το ξεκαθαρίζω και κρατώ πάντα μια πισινή για πιθανή ακύρωση.

Στα της Άννας τώρα...
Την πρώτη φορά που την είχα συναντήσει είχα φάει σκάλωμα.
Τρελό σκάλωμα.
Την κοίταζα σαν χάνος.
Δεν πίστευα την τύχη μου αφού πρόσωπο δεν είχα δει μόνο σώμα.
Είναι πολύ όμορφη με τέλειο χαμόγελο που εμένα με σκλάβωσε και καύλωσε ταυτόχρονα.
Κοπέλα που θα κοίταζες αν πέρναγε δίπλα σου, απέναντι.
Σώμα γυναικείο με ωραίες καμπύλες όπως οι τόσες φωτογραφίες που κυκλοφορούν, μικρό στήθος που ποτέ δεν πίστευα οτι μπορεί να με τρέλαινε με ρόγα κεράσι.
Ντύσιμο ελαφρύ με φόρεμα που βγαίνει μαγικά από πάνω της.

Αυτά θυμόμουν από την πρώτη μας συνάντηση και για αυτό είχα προσπαθήσει να βρεθούμε ξανά.
Τίποτα δεν χάλασε την πρώτη ενθουσιώδη εντύπωση που είχα.
Αντίθετα αυτή τη φορά είχε φέρει και εσώρουχα όπως είχα ζητήσει.
Δεν τρώει χρόνο. Μπαίνει για 2λεπτο ντουζάκι με εμένα για άλλη μια φορά χαμένο.
Μετά άρχισε το γλέντι.
Παίχτηκαν 2 γύροι στη μιάμιση ώρα.
Πάρα πολλές αγκαλιές και φιλιά διάφορες στάσεις όπου τελείωσα με εκείνη από πάνω να με αποτελειώνει.
Εκεί που με έπαιρνε η πάρλα και είχα παραδώσει γυρίζοντας σε αγαπούλας, να σου την, ξεκινάει μια πίπα όπου πέτυχε αυτό που εγώ δεν περίμενα με τίποτα, να αναστήσει τον Λάζαρο.
Μιλάμε για μια φιλότιμη (εντάξει με το αζημίωτο) εργάτρια η οποία τιμάει τη δουλεία της.
Ακόμα και αν της ζητήσεις gfe θα προσπαθήσει να σε πάει σε πιο δυναμικούς ρυθμούς.
Φυσικά θα ακούσει τα θέλω σου αλλά έχει τον τρόπο να σε ανεβάσει επίπεδο.
Μπορώ να γράφω διθυράμβους και να παρεξηγηθώ αλλά δεν περίμενα ποτέ αυτά που έζησα.
Είναι πεντακάθαρη περιποιημένη από άκρο σε άκρο, μαγική.
Μουνάκι μικρό σφιχτό και νόστιμο.
Στησίματα τέτοια που να θες να την χαζεύεις, να την πηδάς, να την χαζεύεις, να την πηδάς.
Κουβεντούλα σαν να μιλάς με μία φίλη, αλλα θα σου ριχτεί αν πιστεύει ότι το έχεις.
Σου δίνει αυτό που χρειάζεσαι χωρίς βιασύνες.
Πέρασα υπέροχα, μιάμιση ώρα που ήταν καλύτερη από οποιαδήποτε σχέση είχα.
Χαλαρά θα την πρότεινα σε όλους.
Το μόνο θέμα έχει να κάνει με το κινητό της.
Χτυπάει ασταμάτητα, τηλέφωνα μηνύματα κτλ.

Ανοίγω παρένθεση
(Τα υπόλοιπα θέματα αφορούν τα callgirls.
Είναι διαφορετικό να γαμάς τη στιγμή που έχεις καύλες κι άλλο να κλείνεις ραντεβού που στο μεσοδιάστημα μπορεί να σου έχουν συμβεί χιλιάδες αντικαυλωτικές καταστάσεις.
Σε στιγμιαίες καύλες ένα μπουρδέλο ή στούντιο είναι άμεσο σε αντίθεση με ένα callgirl που μπορεί να περάσουν και μέρες ειδικά με κοπέλες σαν την Άννα που είναι περιζήτητες.
Με τα διαθέσιμα callgirls το ρίσκο είναι να παραπλανηθείς και για χάρη της καύλας να ενδώσεις σε κάτι που νηφάλιος θα απέφευγες...)

Οπότε κατόπιν ραντεβού σπάνια άμεσο η Άννα είναι εγγύηση ενώ για άμεσες καταστάσεις κοιτάς αλλού.
Αυτά τα λίγα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 02, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Yatoputso
Ανώτερος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.330
Πόντοι:
5.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, TOMCRUISE, delipas και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2020
Καταρχήν Χρόνια σου πολλά , αργοπορημένη η ευχή αλλά δικαιολογημένα ;) .
Προσωπικά & από το ύφος της γραφής , εγώ , βρίσκω την αναφορά ειλικρινεστατη , αλίμονο , γιατί κάποιος να πιστέψει έστω και για λίγο το αντίθετο.
Τέλος , πολύ καλή η λεπτομέρεια που αναφέρεται στο πρόσωπο Χαμόγελο ....αλλά και στο τηλέφωνο που χτυπά συνέχεια..
BTW , ωραίο ξενοδοχείο !
22 Σεπτεμβρίου, 2020
Ευχαριστώ φίλε για τις ευχές.
Υπάρχουν γυναίκες που εύκολα σε μαγεύουν και δημιουργούν ψευδαισθήσεις χωρίς φυσικά δική τους ευθύνη.
Εγώ στα μεγάλα ραντεβού αφήνομαι για χάρη της στιγμής και μερικά τα λαμβάνω πιο μαγικά και ιδιαίτερα, αντί επαγγελματικά.
Εκεί που χρονόμετρο δεν υπάρχει (χτύπημα πόρτας) και το τελείωμα δεν αποτελεί τέλος, πιστεύω μπορείς να αφεθείς στην ψευδαίσθηση αρκεί φυσικά να μην φύγεις με αυτήν.
Δεν γαμάς απλά, μπορείς να περάσεις και καλά.
Το ξενοδοχείο μου έκανε πολύ καλή εντύπωση και το βίντεο για κάθε δωμάτιο βοηθά.
22 Σεπτεμβρίου, 2020
Χρόνια σου Πολλά !!!
Παρθένος ή Ζυγός ;
Ωραία και λεπτομερής η κριτική σου, να είσαι καλά !!!
Θα πάρω ...
22 Σεπτεμβρίου, 2020
@Yatoputso : Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο ,
Πράγματι το CG ''ing'' είναι άλλο επίπεδο και , προφανώς , ο τρόπος που το χειρίζεσαι
φαίνεται ήρεμος και έτσι εποικοδομητικός.
Παρεμπιπτόντως η αναφορά περί απομάκρυνσης του πελάτη , μετά το πέρας του
ραντεβού , με την ψευδαίσθηση , είναι ένα ακόμα μεγάλο θέμα...
....που λίγο πολύ , όλοι μας το έχουμε περάσει Χαμόγελο
Συνεπώς ναι , απαιτείται η δέουσα προσοχή και ορθώς αναφέρεις !

Καλό υπόλοιπο σε όλους !
22 Σεπτεμβρίου, 2020
Annapurna, ευχαριστώ για ευχές και καλά σχόλια.
Μπορώ να πω ένα μεγάλο ΑΞΙΖΕΙ.
υ.γ Παρθένος (2/9)
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Γιατι ποτε δεν εχω καταφερει να βρεθω ακομα δε το εχω εξηγησει και ελεγα αποφευγει εμενα οσες φορε επικοινωνησαΧμμμ;
T
Takashi
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6