Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 6 10
Call-Girls 10766
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
https://www.youtube.com/watch?v=bCW9MeWLHx8

φωτιά βάλαμε Τετάρτη με την Dani και όχι Σάββατο, γνώριμη από άλλο γκλάμουρους γραφείο,
Δευτέρα μεσημέρι τηλ στην Νικόλ και κλείνω το ραντεβού μας. μου έβαλε χέρι γιατί ούτε καλησπέρα δεν είπα, κατευθείαν στο θέμα μου. Πες με αγενή αλλά sorry βρε κοπελα μου αλλά ο μικρός πήρε πρωτοβουλία. ('Έχεις 999 δίκια + 1 εγώ = 1000!)

ήρθε στην ώρα της, με θυμήθηκε εάν και είχαμε να συναντηθούμε δυόμιση χρονάκια. και την πιστεύω γιατί μου περιέγραψε το παλιό μου σπίτι ! λες και το είχε φωτογραφήσει .
Γελάκια και φιλιά με γλωσσίτσα μπόλικα είχαμε με την συνοδεία λευκού οίνου επί του γνωστού καναπέος. Με σταματά και ζητάει να περάσει στο μπάνιο. εντός πεντάλεπτου παρουσιάζετε με τα κόκκινα εσώρουχα της. Ποια εσώρουχα μόνο πάνω φόραγε. κορμάκι καλό , πολύ καλά κρατεί ακόμη, αρχίσαμε τις περιπτύξεις και αφαίρεσα τον στηθόδεσμο της. σαν να μην πέρασε μια μέρα. τα άτιμα στην θέση τους.
η γλώσσα της είχε φτάσει στο λαρύγγι μου, κάνω και deep τελικά , με γλώσσα μόνο ε!
άρχισα να της φιλάω τις ρόγες και να την χαϊδεύω χαμηλά. εκείνη είχε αρχινήσει να μου τον παίζει. κατέβηκα να γευτώ το μουνάκι της το οποίο δέχεται και δάκτυλα.
το απόλαυσα και γεύτηκα τα υγρά της, αλλά ήρθε η σειρά της να πέσει στα γόνατα. Ασχολήθηκε πολύ ώρα μόνο με πειραγμένα χειλάκια της και την γλωσσίτσα της , μου τον έφτυνε και ξανά μέσα , πότε αργά-αισθησιακά- βασανιστικά και πότε δυνατά μέχρι πνιγμού. πέρασε και από τα αδελφάκια .
την αρπάζω και την ξαπλώνω στο τραπέζι του σαλονιού. φοράω πανοπλία και αρχίζει η δράση. δεν καταλαβαίνει τίποτα, ζήταγε όλο και πιο δυνατά, αλλάζουμε και περνάμε στα όρθια, μετά στα 4 , εκεί έφαγε και τις μπάτσες της, δεν δυσανασχέτησε αλλά ζήταγε και άλλο, από μαλλιοτράβηγμα μην φοβάστε, της αρέσει. ανταποκρίνεται και στα χαστούκια και στα πνιξίματα. με μέτρο ε μην την στείλουμε πίσω σε συσκευασία.
τελείωσα πάνω στα στήθια της.
περάσαμε για φρεσκάρισμα αλλά είχε περάσει η ώρα , ήμασταν στο σαρανταπεντάλεπτο οπότε για παράταση δεν.
αξίζει η γυναίκα με τα χίλια , πέρασα τέλεια και θα την ξαναδώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 16, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
331
Likes:
25.751
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, kwstasxat και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού