Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Περαστικός απο Αθήνα με προορισμό νησί του Αιγαίου και κανόνισα να εχω χρόνο να δω την Κατρίν
Πρώτη φορά in call για μένα στην Αθήνα και πρώτη φορά μέρα μεσημέρι. Εκλεισα το Ραντεβού με την συγκεκριμένη κοπέλα γιατι βλέποντας τις φωτογραφίες της Κατρίν κάτι να μου θυμίζουν αλλα μην μπορώντας να θυμηθώ που την εχω ξαναδεί.
Συνεννόηση με το γραφείο μέσω what’s up
Ανοίγει η πόρτα και βλέπω ότι ακριβώς φανταζόμουν. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
Με υποδέχθηκε με ενα μαύρο σατέν Ρομπάκι και μαύρα εσώρουχα.
Σώμα προς αδυνατο οπως μου αρέσει. Όλα φυσικά πάνω τις χωρις tattoo χωρις Botox στα χείλη. Καθαρή και περιποιημένη.
Κύριο χαρακτηριστικό της το χαμόγελο και η αίσθηση του χιούμορ που έχει αυτά με κάνανε να αισθανθώ άνετα.
Κατευθείαν μπάνιο και βγαίνω για να αρχίσουμε.
Είχε διάθεση για να παίξει αλλα διέκρινα μέσα τις ότι κάνει ειναι γιατί πρέπει. Και εκεί φαίνεται ο ερασιτεχνισμός της. Δεν υπάρχουν ψεύτικες κραυγές πράγμα που μου αρέσει. Λεπτομέρειες για το τι παίχτηκε στον πρώτο γύρο δεν Νωμιζω πως υπάρχει λόγος να αναφέρω γιατί δεν έγινε κάτι ουαου. Ήταν όλα οπως πρέπει. Αρκετά αισθησιακά και με παθος. Στο διάλυμα μιλήσαμε αρκετά. Παρα πολυ καλά τα αγγλικά της. Είπε πως ειναι απο Ουκρανία.
Πρώτη φορά στην δουλειά και μάλλον τελευταία απο ότι κατάλαβα γιατί ειναι απο τις γυναίκες που έχει βγαλει το πλάνο για το τι θέλει στην ζωή της. Εύχομαι να το πετύχει και πιστεύω πως θα τα καταφέρει γιατί πολυ απλά έχει αρκετές ικανότητες.
Στον δεύτερο γύρο τα πήγαμε ακόμη πιο καλά εως πολυ καλύτερα έδειξε περισσότερη θέληση και ενέργεια. Γίναμε μούσκεμα στον ιδρώτα. Αλλάξαμε αρκετές στασεις. Το Highlight ήταν το αρκετά υγρό στοματικό που μου έκανε όταν την ζήτησα να με τελειώσει. Δεν είναι για Hard καταστάσεις. Αλλα σίγουρα θέλω να την ξαναδώ γιατί πολυ απλά ειναι αληθινή, γήινη και δεν ειναι επαγγελματίας.
Ακόμη ενα θετικό ειναι ότι Χρήματα δεν ζήτησε ποτε
Αν δεν έβγαζα να δώσω ίσως Και να μην τα ζητούσε.
Αυτά απο εμένα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 15, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
JOHN-PLAYER-SPECIAL
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
8.883
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, kaavlas, HoneyVoskos και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού