Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα συνάδελφοι. Για δεύτερη φορά μετά την επιστροφή της Μάγιας την επισκέφτηκα καθως έμεινα πολύ ικανοποιημένος! Αφου της έστειλα μηνυμα για το τι θέλω ξεκίνησα για το σπίτι της. Αφου εκανα ενα μπανακι πέρασα στο δωμάτιο και βλέπω τη μάγια με ανοιχτά πόδια να παίζει με το μουνάκι της. ΕΛΑ ΕΔΩ μου φώναξε αμέσως και με έβαλε να τις γλύφω τα δάχτυλα της! Κοίτα εδώ καλά μου λεει γιατί έτσι θέλω να μου ανοιξεις μετά τα πόδια σου! Μετα απο λίγο σηκονεται και με πετάει στο κρεβατι και ερχετε απο πανω μου και μου χωνει τη πατουσα της στο στομα μου. Γλυφε το καριόλα μου λεει και με κινησεις μπρος πισω μου το εφτασε μεχρι το λαρυγγι. Στο διαστημα αυτο το εβγαζε τελιως και πασαλιβε τα σαλια μου στο προσωπο μου! Μετα απο λίγο με βιαιη κινηση μου ανοιγει διαπλατα τα ποδια μου και μου χωνει το δαχτυλο στο στομα μου και μου ζηταει να το σαλιωσω καλα. Στη συνεχεια αρχιζει και μου κάνει πινέλο με το δαχτυλο στη κωλοτρυπιδα μου τοσο ωσπου ειχε ανοιξει απο τη καυλα και μόνο! Τρελαθηκα... Με ξευτιλιζε λεκτικα και το μονο που ηθελα ητανε να με ξεκωλιασει με το χερακι της. Παμε να σε ξεπαρθενέψω μου λέει και τρωω το πρωτο δαχτυλο μέχρι μέσα και αρχιζει να μου το κουναει ενω εχει μπει όλο μέσα. ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΕΣΥ ΘΑ ΧΥΣΕΙΣ ΣΑ ΓΚΟΜΕΝΑ μου είπε.... ΠΟΛΥ ΚΑΥΛΑ! Όσο παιρνανε η ώρα έχωνε ενα ενα τα δαχτυλα της μεσα βριζοντας με και φτυνοντας με κατα διαστήματα... Παμε τώρα να σε ξεκωλιασω τελειως παλιοπουτανα μου λεει και τρωω κυριολεχτικα το χέρι στης μέχρι τον καρπο της. ΕΚΕΙ ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΑ... ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΠΛΕΟΝ . ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ ΜΕ ΕΙΧΕ! Στο τελος και αφου τα ειχα παίξει βγαζει το χερι της και η θεα μου χωνει τσχεδον ολη τη πατουσα της μέσα στο κωλο μου και αρχιζει να το κουναει ενω με τα δυο της δαχτυλα επαιζε το πουτσομουνακι μου ζητωνντας μου επιβλιτικα να τη χυσω σα γκομενα! τα πεταξα όλα δεν αντεξα!!!!!! Και ενω ακομα μου εχει τη πατουσα της στο πατο μου αρπαζει τα χυσια μου με τα δαχτυλα μου και τα απλώνει στη μουρη μου λεγοντας μου ποσο πουστρακι με εκανε και σήμερα. ΤΡΟΜΕΡΗ εμπειρία δε τη χορταίνω αυτη τη γυναικα. Δοκιμάστε και δε θα χασετε ακομα και όσοι είναι πρωτάρηδες !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 14, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
50€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Guy21, chris1955, Foxvillager και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2020
Εξελίσσεται βλέπω η Μαγιά !!!!!!
Θα την επισκεφτώ σύντομα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1