Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Helen την είδα τυχαία σε άλλο ραντεβού μου έξω από το ξενοδοχείο της ντυμένη κομψά και εντυπωσιάστηκα πολύ από το παρουσιαστικό της και τα πανέμορφα γαλανά μάτια της.

Δεν υπήρχε λοιπόν περίπτωση να μην την συναντήσω αφού την λαχταρούσα.

Ραντεβού στο χώρο της.

Ανεβαίνω και χτυπάω το κουδούνι της πόρτας της.
Εκεί συνειδητοποιώ ότι έχω χτυπήσει το κουδούνι του διπλανού δωματίου και όχι της Helen.

Αμέσως το καταλαβαίνω και χτυπάω το σωστό κουδούνι.

Έλα όμως που μου ανοίγει η Lara το κορίτσι που χτύπησα κατά λάθος αρχικά το κουδούνι.

Η αλήθεια είναι ότι κόντεψα να λιποθυμίσω από αυτό που έβλεπα αλλά το χειρίστηκα με ψυχραιμία εξηγώντας της ότι έκανα λάθος μπερδεύοντας τα κουδούνια και χαρίζοντας της ένα ακαταμάχητο Αναπουρνέϊκο χαμόγελο.

Με το που μου κλείνει η Lara την πόρτα στα μούτρα η μου ανοίγει η Helen και η καρδιά μου άμεσα επανήλθε στη θέση της με φυσιολογικούς σφυγμούς.

Η Helen είναι μια πολύ εντυπωσιακή και ψηλή γυναίκα με εξαιρετικό σώμα, πανέμορφα γαλανά μάτια, ίσως από τα πιο όμορφα που έχω αντικρύσει, και υπέροχα καστανά μαλλιά.

Το σχήμα του προσώπου της είναι λίγο έντονα πλατύ και τα χείλη της φτιαγμένα που προσωπικά απεχθάνομαι αλλά μέσα σε αποδεκτά όρια γιαυτό και της βάζω 7 στο πρόσωπο και 8 στο σώμα.

Στήθος ωραία φτιαγμένο 3άρι και κώλος λίγο πλαδαρός.
Άκρα πολύ περιποιημένα με εξαιρετικό πεντικιούρ.

Η αλήθεια είναι ότι όταν την είχα δεί έξω από μακριά μου άρεσε αρκετά πιο πολύ από τώρα που την είχα μπροστά μου.

Μάλιστα έκανα και ένα αρνητικό σχόλιο για τον/την φωτογράφο αλλά τελικά οι φωτογραφίες της ανταποκρίνονται 100% στην πραγματικότητα.

Ισως το ύψος της και τα έντονα πλατιά χαρακτηριστικά του προσώπου της να μου δημιούργησαν λίγο αρνητική εντύπωση.

Ειναι έξυπνη γυναίκα, ευχάριστη, επικοινωνιακή και ξέρει αρκετά καλά Αγγλικά για πολύ καλή συνεννόηση.

Μιλήσαμε λίγο λέγοντας 2-3 μαλακίες για να γνωριστούμε καλύτερα και προχώρησα για την απαραίτητη καθαριότητά μου.

Βγαίνω από το μπάνιο γυμνός όπου μένει άναυδη από το σώμα μου και την καθαριότητα μου.

Της εξηγώ ότι γυμνάζομαι σχεδόν καθημερινά από μικρός, δεν πίνω, δεν καπνίζω και προσέχω πολύ την καθαριότητα μου πράγμα που εκτίμησε πάρα πολύ.

Το αποκορύφωμα ήταν όταν της αποκάλυψα την ηλικία μου ...

Τέλος πάντων.

Μου έκανε ένα εξαιρετικό στοματικό.
Στη συνέχεια έκατσε με τις πατούσες της πάνω στον μικρούλη.
Ωραία η θέση της αλλά σύντομα κουράστηκε διότι αντιμετωπίζει πρόβλημα με τα γόνατά της, προφανώς λόγω ύψους, οπότε το γυρίσαμε σε κανονικό cow με πολλά γλωσσόφιλα.

Ιεραποστολικό όπου έφερε τα πόδια της στους ώμους μου και με ωραία καβλωτική αίσθηση.

Συνέχεια με doggy βλέποντας ένα ξεθώριασμένο τατού το οποίο όμως πάει για απόσυρση και αντικατάσταση με νέο εντός αυτής της εβδομάδας.
Η θέα στο doggy αρκετά καλή λόγω σωματάρας.

Ολα αυτά στο πακέτο των €130.

Ήρθα στο ζεστό στοματάκι της κάτι που απολαμβάνω πολύ τελευταία και με τα 3 κορίτσια που έχω συναντηθεί την τελευταία εβδομάδα.
Έξτρα κόστος €20 το cim.

Σύνολο €130 + €20 = €150

Μπανάκι και κουβεντούλα καθότι δεύτερος γύρος σπάνια παίζω .

Σε σύγκριση με τα άλλα 2 κορίτσια που συναντήθηκα πρόσφατα θα έλεγα τα εξής.

Η Helen είναι μια εντυπωσιακή γυναίκα που ξέρει να γαμιέται και συνοδός πολυτελείας σε εργασιακό δείπνο αν θέλεις να εντυπωσιάσεις το αφεντικό σου ...
Σίγουρα θα έβλεπε με διαφορετικό μάτι το "δίκαιο" αίτημά σου για αύξηση και θα ανέβαινες αρκετά στην υπόληψή του.
Ίσως το αφεντικό σου γινόταν και ο καλύτερός σου φίλος.

Την Bella θα την κράταγα μακριά από το αφεντικό καθώς κινδυνεύεις να κατηγορηθείς για σεξουαλική παρενόχληση ανηλίκου.

Η Bella είναι να την πάς ρομαντικό σινεμαδάκι για ατέλειωτα ερωτικά φιλάκια, γλειψιματάκι από την κορυφή έως τα νύχια και στο τέλος για παγωτό χωνάκι.
Ένα συναρπαστικά φρέσκο κορίτσι.

Την Sonya θα την γνώριζα στο αφεντικό αφού όμως πρώτα την ξεπάτωνα στο γαμήσι.

Η Sonya είναι να την πας σε drive-in σεξό-σινεμαδάκι να σου πάρει μια βασανιστική πίπα όσο εσύ θα βλέπεις κινηματογράφο φιλώντας την που και πού καθότι τα γλωσσόφιλά της έχουν απίστευτη αίσθηση και πραγματικά μου εχουν μείνει αξέχαστα.

Βέβαια από τις τρείς της έχω βάλει την χαμηλότερη βαθμολογία αλλά στην πραγματικότητα είναι αυτή που γουστάρω πιο πολύ γιατί έχει μια μοναδική τσαχπινιά και γοητεία και το ιδανικό σωματότυπο για μένα.

Πάντως και οι τρείς τους είναι εξαιρετικές επιλογές και η κάθε μιά τους κάπου υπερτερεί και κάπου υστερεί σε σχέση με τις άλλες δύο.

Η Helen από την Ουκρανία λοιπόν είναι μια όμορφη, ψιλή και εντυπωσιακή γυναίκα με ωραίο σώμα, υπέροχα γαλανά μάτια και πλούσια καστανά μαλλιά.

Να είσαστε όλοι καλά και να αγαπάτε τις γυναίκες που ταξιδεύουν με λεωφορείο μέσω Βελγίου για να μας χαρίσουν υπέροχες στιγμές.

Make love not war.

Thank you Helen !!!

Α.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 14, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Annapurna
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
167
Likes:
84.741
Πόντοι:
46.423
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 163859, kaavlas και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2020
Η συγκριτική αντιπαράθεση και των 3 κοριτσιών με αναφορά σε πιθανή έξοδο με το αφεντικό είναι πολύ κατατοπιστική. Εγώ όμως δεν θα το επιχειρούσα, τα αφεντικά δεν έχουν μπέσα ...
B
Bonus
16 Σεπτεμβρίου, 2020
Δεν ζήταγες ένα αυτόγραφο από την Νταίζη Ντακ, πριν σου κλείσει την πόρτα?
16 Σεπτεμβρίου, 2020
Μου έδωσε.
Η γνώμη μου είναι ότι αν είχε λίγο καλύτερο πρόσωπο θα έσπαγε καρδιές η συγκεκριμένη.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3