Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 20 10
Call-Girls 19871
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η κατάρα του photoshop με ξεγέλασε και την πήρα. Άλλο περίμενα και άλλο είδα. Μπαμπάτσικό κορίτσι με τη μπυροκοιλιά της και κυταρίτιδα στον πισινό,με τις μπουτάρες της και τα σχετικά...στις φωτό έβλεπα κάτι άλλο. Σε πολλούς σίγουρα αρέσει αυτός ο σωματότυπος και μπράβο τους, αλλά εμένα με ξενερώνει τέζες, σε βαθμό αφλογιστίας λέμε, όπως και (δεν) έγινε (τίποτα) τελικά. Δηλαδή μηδέν, zero, null, πως το λένε ρε φίλε ;
Προσπάθησα με anal μπας και αλλά μπα.
Η δε συμπεριφορά ήταν ανάλογη εισπράκτορα σε αστικό λεωφορείο τη δεκαετία του 80...δηλαδή βαριέμαι πολύ ρε φίλε και μη με σκοτίζεις...
Την έστειλα στο ημίωρο περίπου αφού πλήρωσα το ακριβές αντίτιμο. Και όχι, δε θα ξαναπάρω με τη καμμία.
Είπαμε,, ένα ελαφρό πείραγμα στις φωτό είναι οκ, αλλά η μεταμόρφωση όχι. Και δε λέω, όλοι κάνουν ότι μπορούν για να την παλέψουν, κορίτσια, γραφεία, εισπράκτορες, πολιτικοί, γιατροί, ορνιθολόγοι, επιπλοποιοί, κτλ., αλλά υπάρχει και στην παραπλάνηση όριο, ειδικά όταν μιλάμε για σεβαστά, μαύρα, ποσά σε μικρά χρονικά διαστήματα.
Αυτά από εμένα και καλό απόγευμα !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 10, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
1.730
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tourtouristas, alpula, OUROBOROS και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2020
Και εγώ την πάτησα με αυτήν πριν 2 μήνες ! Αλλά δεν μου αρέσει να γράψει κριτικές ! Άδικα πλήρωσα 130 ευρώ ! Δεν αξίζει και κακή συμπεριφορά! Ήταν πολύ καλή εμπειρία Θυμός
15 Σεπτεμβρίου, 2020
Ακόμα δεν τους έμαθες ορισμένους εδω μέσα φίλε;
16 Σεπτεμβρίου, 2020
Kαλημερα φιλε μου μηπως σου ηρθε καμια αλλη εγω εχω βρεθει δυο φορεσ μαζι της και εχω περασει μια χαρα.
29 Σεπτεμβρίου, 2020
Tα χει πάρει τα κιλάκια της.. και οντως ενω στην αρχή ήταν στα μέλια μετά μάλλον βαρέθηκε.. ? τι να πω .
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4