Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την Μαρτα μετα απο άψογη συνεννόηση με το γραφειο. Φθανω σε πολυτελές ξενιδοχειο της γνωστής λεωφορου. Μηνυμα σεwhatsup και στο δωματιο. Μου ανοίγει με τα μαυρα εσώρουχα που φοραει στις φωτο. Η Μαρτα ειναι ενα κοριτσι 1,65,γεματουλα με όμορφο 5αρι στηθος που ξεχειλιζε απο το μαυρο σουτιεν. Επαθα. Ορμησα αμεσως να την χαιδευω και να την φιλαω. Ντους και οταν βγαινω την βλέπω ολόγυμνη να με περιμενει στο king-size bed. Φτιαχτηκα. Πολυ μου αρεσει οταν βγαινω απο το ντους να με περιμενει ενα γυμνο νεο κοριτσι στο δωματιο. Ξαπλώνω διπλα της και αρχιζει ακαποτη φοβερή πιπα. Εγλυφε και τα διδυμα και επαιζε το πουλι. Το καταπινε και μετα γλυψιμο με την γλωσσα της στην ουρηθρα. Αυτο εγινε 15 λεπτα. Μετα ιεραποστολικο με δικη μου απαίτηση. Αρχισαμε βαθια γλωσσοφιλα και γαμισι σαν να μην υπαρχει αυριο. Ακόμη νοιώθω σκασμενα τα χειλη μου απο τα πολλά γλωσσοφιλα. Την γαμαγα και την φιλαγα βαθια μαζι. Οι γλωσσες μας παίζανε μαζί στα ενωμενα στοματα μας. Την γεμισα σάλια που τρεχαν μεσα στο στομα της αλλα της αρεσε. Πήγα να σταματήσω αλλα μου πήρε το κεφάλι και μου εδειξε οτι θελει να την φιλαω κι αλλο, ανοιγε το στομα της εβγαζε την γλωσσα της και περιμενε να την φιλησω, ενω της εδινα γερες πουτσιες. ? Απολυτη FGE εμπειρια. Ποδια στους ωμους και ο πουτσος μου βαθια μεσα της. Τα πεντάρια βυζια της ξεχειλιζαν απο παντου και τα μάζευα με τα χερια μου. Πρέπει μια φορα στην ζωή σας να δοκιμασετε βυζια σαν μπαλες ποδόσφαιρου ⚽.. Εριχνα βαθιές δυνατες πουτσιες και βογγαγε. Ψεμματα η αληθεια δεν μ ενδιαφέρει. Εμενα μου αρεσε. Μετα τον εβγαλα και ελουσα τα βυζια της με σπερμα.. Απιθανη εμπειρία.. Το γαμισι ηταν κανονικό σεξ με γκομενα. Το κοριτσι το απολαμβανει. Δεν λεει όχι σε τπτ.. Εκανα παλι μπανιο. Την χαιδεψα μετα και την εγλυψα στο ζεστο μουνακι της παιζοντας με τα βυζια της και έφυγα. Ειναι απο Μοσχα, 2ηφορα στην Ελλάδα, που της αρέσει πολύ. Ειλικρινά περασα τελεια. Ειχα την αισθηση οτι ειμαι με την γκομενα μου σε νησι για διακοπες και την γαμαω σαν να μην υπαρχει αυριο. Μαλιστα καλλιτερα απο την γκομενα μου, γτ πηγα διακοπές με την γκομενα μου φετος και μου τα πρηζε. Φίλοι μου πιστεύω να σας βοηθησα. Να γαμαμε καλά, ναστε ολοι υγιεις και δυνατοι, γαμιστε δυνατα χωρις ελεος, τους αρεσει, γυμναστητε και λιγο ναστε fit, (εγω τρεχω) και παντα ξυρισμενοι παντου, αρεσει πολυ στις γκομενες. Οταν βλεπουν τα ξυρισμενα αρχιδια μου ολες θελουν να τα γλυψουν. Τα βλεπουν σαν παιχνίδι και εγω βεβαια τις αφήνω. Το γραφειο εξαιρετικο. Η κοπελλα ειναι απο Μοσχα, δεν ειναι παντρεμενη, ουτε εχει παιδιά. Το μουνι της ηταν τελεια ξυρισμενο και πεντακαθαρο. Απολαυση στο γλυψιμο. Οταν την γαμαγα μου εσφιγγε τον πουτσο με τους σφιγκτηρες του μουνιου της. Οι γκομενες εχουν μυς μεσα στο μουνι που μπορούν να σου σφιξουν τον πουτσο..
Απιστευτη εμπειρια που θα επαναληφθεί. ?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 11, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
922
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MarkosIoan, Ntaffy2, TOMCRUISE και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2020
Ωραίος !
B
Bonus
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Δυνατός !
23 Απριλίου, 2021
''Οι γκομενες εχουν μυς μεσα στο μουνι που μπορούν να σου σφιξουν τον πουτσο..''

Αμέ, για αυτό αν είναι εντελώς στο μουνι της , κουρασμένες,χαλαρές,δεν τις νοιάζει καθολου είναι σαν να γαμας πηγαδι.
Β
βόρδελος
27 Αυγούστου, 2021
"Τα πεντάρια βυζια της ξεχειλιζαν απο παντου και τα μάζευα με τα χερια μου. Πρέπει μια φορα στην ζωή σας να δοκιμασετε βυζια σαν μπαλες ποδόσφαιρου"

Είσαι θεούλης!
review reaction 1 OUROBOROS
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4