Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 17 10
Call-Girls 24697
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας ηρεμήσει αρκετά τον τελευταίο καιρό, ήθελα κάτι για να βγάλω αγριάδα. Διαβάζοντας την κριτική και του Lippy, είχα κλειδώσει στην συγκεκριμένη κοπέλα. Το μόνο που είχα αμφιβολίες, ήταν το πρόσωπο, το οποίο με καθησύχασε η Νικόλ, και όντως ήταν μια χάρα. Μπήκα στο χώρο της, έκανα ντουζάκι και ξεκίνησε το παιχνίδι με ψιλοφάσωμα και 69, όπου δέχτηκε και αδιαμαρτύρητα δάχτυλα παντού. Στην συνέχεια, απλά για 40 λεπτά, ήμουν μηχανή. Είχα γίνει μούσκεμα τελείως, αλλά η συμπεριφορά της κοπέλας ήταν πολύ ευγενική απέναντι μου καθώς ο ιδρώτας ενώ έπεφτε πάνω της, μου εδώσε την πέτσετα για να σκουπιστώ. Ένας γύρος παίχτηκε αλλά η τύπισσα έχει αντοχές. Έτυχε και μιλήσαμε και λίγο μετά και μου αποκάλυψε κάποιες πιο ιδιαίτερες πληροφορίες. Το μόνο για να ενημέρωσω που δεν φαίνεται στις φωτογραφίες είναι ένα tattoo άναμεσα στα βυζιά, τα οποία τα ευχαριστήθηκα δεόντως! Αυτά από εμένα.

P.S.1. Δεν έχω κανένα θέμα με την Νικόλ, αλλά πιστεύω ότι η Άντζυ με διάβαζει καλύτερα.
P.S.2 Φοβερό μουνί η ρεσεψιονιστ στο ξενοδοχείο, αν και με κοίταξε με μια απαξιωτική ματιά, γιατί κατάλαβε το λόγο που πήγα. Εγώ παρολαυτα της χαμογέλασα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 09, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
olotyxeros
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.027
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, james034 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού