Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν συνηθίζω να γράφω κριτικές παρόλο που παρακολουθώ το σάιτ αρκετά χρόνια θα έλεγα. Έχω αρκετή εμπειρία στο χώρο ένεκα 50 χρονών, περισσότερο στα μασάζ και city tours και λιγότερο στα call girls. Λοιπόν θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία μου με την Κατερίνα, την οποία έχω δει αρκετές φορές σε δύωρα, τρίωρα και τετράωρα ραντεβού. Το τελευταίο όμως ραντεβού θα μου μείνει αξέχαστο. Η Κατερίνα όπως όλοι γνωρίζετε είναι μια κοπέλα που σίγουρα θα περάσεις καλά μαζί της. Έχω κλείσει ξενοδοχείο στην παραλιακή στο Π. Φάληρο, όχι ημιδιαμονής γιατί θα διανυκτέρευα εκεί. Ήρθε το κορίτσι ντυμένο με ένα άσπρο σύνολο, μπουκιά και συγχώριο. Αφού ήπιαμε τα ποτάκια μας, πήγα στο μπάνιο να φρεσκαριστώ (είχα κάνει και μπανιο πριν έρθει) και φόρεσα το μπουρνούζι του ξενοδοχείου. Βγαίνοντας από το μπάνιο, η μικρή καθόταν στο τεράστιο μπαλκόνι του ξενοδοχείου-στον 6ο όροφο-με ασπρα εσώρουχα και ζαρτιέρες. Έκατσα στην πολυθρόνα στο μπαλκόνι και σαν γάτα ήρθε και κουλουριάστηκε πάνω μου. Εκεί ξεκίνησε μια αργή, βασανιστικη πίπα, με πολλά deep, μέχρι δακρύων, αλλά δεν με άφηνε να τελειώσω. Σταμάταγε και ξεκίναγε ξανά. Αυτή η ιστορία κράτησε κανα μισάωρο περίπου. Έφυγε πήγε στο μπάνιο, και βγαίνοντας ήρθε κατευθείαν στο μπαλκόνι όπου εκτυλίχθηκε ο πρώτος γύρος. Πρώτα αυτή από πάνω μου να κουνιέται σε αργό ρυθμό στην αρχή αλλά όταν άρχισε να καυλώνει έδινε γρηγορότερο ρυθμό. Σε κάποια στιγμή την ξαπλώνω πάνω στην πολυθρόνα ανάσκελα και εγω όρθιος αρχισα να την πηδάω. Αργά στην αρχή αλλά με παρότρυνε για πιο γρήγορα και πιο άγρια. Έτσι και έγινε. Αυτό το γρήγορο και αγριο σεξ κράτησε κανα 15λεπτο. Γούσταρε αυτό που έκανε. Φωνούλες πραγματικές και όχι ψέυτικες. Χύνω μου φώναξε και με έσφιξε με τα πόδια της γύρω από την μέση μου. Ακούγωντάς την να μου λέει έτσι και βλέποντάς την να τρέμει από καύλα, δεν κρατήθηκα άλλο και έχυσα και εγώ μεσα στη καπότα. Ντουζάκι μαζί, συνεχίσαμε τα ποτάκια μας, μιλήσαμε για πάρα πολλά πράγματα, και αυτό που μου έκανε τρομερή εντύπωση ήταν πως ενα κορίτσι 22 ετών έχει τέτοιο μυαλό και είναι τόσο πολύ συγκροτημένη στις απόψεις της και στους στόχους της. Τέλος πάντων ξεκινήσαμε δεύτερο γύρο τον οποίο τον ξεκίνησε η ίδια, πηγαίνοντας στο κρεββάτι και αφου μου έχει στηθεί με τα πόδια ανοιχτά μου λέει δεν θα έρθεις ? Ε να μην πάω ? Έπεσα κυριολεκτικά με τα μούτρα στο μοσχομυριστό μουνάκι της και άρχισα να την γλύφω για αρκετή ώρα. Μωρό μου γλύφεις καταπληκτικά μου λέει. Τι το ήθελε και το είπε. Έγινα τούρμπο. Πιό δυνατό γλύψιμο, δάχτυλα μέσα στο μουνάκι της και έχω αρχίσει να την γαμάω με τα δάχτυλα και ταυτόχρονα να γλύφω και να ρουφάω την κλειτορίδα της. Προσπάθησα να βάλω και δακτυλάκι στη πίσω πόρτα, αλλά δεν. Διακριτικά μου έπερνε το χέρι από κεί. Πιο γρήγορα μωρό μου θα χύσω πάλι μου έιπε. Δεν πρόλαβε να τελειώσει την φράση και μου πιέζει το κεφάλι στο μουνάκι της και αρχίζει να τρέμει ολόκληρη. Αμέσως με αρπάζει μου φοράει προφυλακτικό, στήνεται στα τέσσερα και μπαίνω. Τι θέα ήταν αυτή ? Γρήγορο σφυροκόπημα που μου το ζήτησε, ελαφριά χαστούκια στα κολομάγουλα. Αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό όπου εκεί πέσανε γλωσσόφιλα, δαγκώματα ρόγας και σε κάποια στιγμή αρχισε και κάποια βρομόλογα τα οποία με καύλωσαν ακόμα πιο πολύ. Την έπιασα από το λαιμό-ελαφρύ πνίξιμο-και γούσταρε τρελλά. Δεν άντεξα άλλο και το τέλος μας βρήκε και τους δυο να φωνάζουμε από καύλα. Ξανά ντουζάκι, ξανά ποτάκι, ξανά κουβεντούλα, και τρίτος γύρος!!!!!! Στο μπαλκόνι, στο κρεββάτι, παντού. Ο τρίτος γύρος ήταν μια μίξη των δυο προηγούμενων. Πρέπει η ίδια να τελείωσε τέσσερις φορές και γω τρείς. Υπήρχε μετάξυ μας τρομερή χημεία. Βέβαια παίζει μεγάλο ρόλο να είσαι ευγενικός μαζί της και να μην πέσεις με τα μούτρα κατευθείαν στο ψητό. Η γυναίκα γουστάρει ρυθμούς από gfe μέχρι και light bdsm. Δεν έχω να πω τίποτε άλλο για αυτή τη κοπέλα παρά μόνο οτι είναι άριστη σε αυτό που κάνει, το ζεί πραγματικά, αλλά δεν πρόκειτε να την ξαναδώ γιατί άρχισα να την ερωτεύομαι και σε αυτή την ηλικία είναι πολύ δύσκολο. Μωρό μου, θα είσαι πάντα μέσα στο μυαλό μου. Γιατί μόνο εσύ ξέρεις να το γαμάς. Να μείνεις συγκεντρωμένη στους στόχους σου και να μην ξεφύγεις από αυτούς για κανέναν και για τίποτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 04, 2020
Διάρκεια
6 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Απάντηση από antisthenis 26 Σεπτεμβρίου, 2020

❤❤❤☀️☀️☀️☀️☀️

Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
490
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, GIORGIO222, Rand0m1 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2020
κοστος καλυτερα να μην ρωτησουμε ετσι;;; χαχα
10 Σεπτεμβρίου, 2020
Μπααααα. Άστο καλύτερα. Αλλά άξιζε το κορίτσι μέχρι και τελευταίο σεντ. Και όπως λέω πάντα, μετά από κάποια ηλικία και εμπειρία που έχω, όταν ευχαριστιέσαι κάτι μην υπολογίζεις τα πόσα ξόδεψες. Είτε αυτό λέγεται φαγητό, είτε λέγεται ραντεβού, είτε λέγεται διακοπές. Αν περάσεις καλά, αυτά μένουν στο μυαλό σου.
04 Μαΐου, 2021
Το γλυψιμο της αρεσει ποιο πολυ η το γαμησι?
04 Μαΐου, 2021
Εξαρτάται πως το κάνεις?
Είτε λέγεται γλύψιμο, είτε σεξ. Άλλοτε τις αρέσει γλύψιμο, άλλοτε σεξ, άλλοτε και τα δυο εναλλάξ....
Εξαρτάται πως θα τη βρει μαζί σου....
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4