Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 3 10
Call-Girls 10823
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καμία σχέση με τις φωτογραφίες η κοπέλα.Λογω μαλλιού συναντας θα έλεγα αλλη κοπέλα.
Ξανθιά με μαλλί μεχρι τον λαιμό περίπου,μέτριο πρόσωπο κοινο θα έλεγα ουτε ομορφο ουτε ασχημο.
Καλό σωματάκι ομως σφιχτο καλλίγραμμο ωραίο στήθος 1,5 περίπου.
Καλή πίπα,βαθιά αλλά οχι για πολύ ζόρισμα.Σεξ με τζελ λόγω μεγεθους.

Στο τέλος στο στόμα και μονη της τα καταπιε για να μου πάρει το 20ρικο.(το εδωσα)

Γενικά μετρια πράγματα λόγω εμφάνισης κυρίως,απλά δεν κλαις και πηγαινεις στην επόμενη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 07, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
gnnakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
12.600
Πόντοι:
18.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GIORGIO222, chris1955, ramada και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2020
Ρουμάνα που μια βδομάδα δουλεύει στούντιο και μια βδομάδα σαν call girl οπότε δεν την ενδιαφέρει να πιάσει πελάτες μόνο να κοροϊδέψει να αρπάξει τα φράγκα από τον επόμενο άτυχο που θα παρασυρθεί είτε από εμφάνιση είτε από το marketing που παίζει εδώ μεσα.
Προσωπικά εγώ σπάνια επιλέγω κοπέλες από τα γραφεία αυτά προτιμώ ανεξάρτητες απο άλλο κύκλο.
Φυσικά δεν επηρεάζομαι από καμία κριτική όσο θετικη-θετικες και αν είναι γιατί μιλάμε για πολλά φράγκα έτσι βασιζομαι μόνο σε πραγματικές μαρτυρίες φίλων που δοκίμασαν κάποια κοπέλα από αυτά τα γραφεία.
Δηλαδή πέρασε ο Θανάσης ο Γρηγόρης ο Παναγιώτης μου επιβεβαιώνει ότι αξίζει τους σκέφτομαι να δοκιμάσω αλλιώς ούτε κατά διάνοια να δοκιμάσω
08 Σεπτεμβρίου, 2020
Καλό σώμα με ελιές χωρίς φέτα, αδιάφορο πρόσωπο, σφιχτομούνα.
Πίνει και τις βιταμίνες της ...
Ματάκι
08 Σεπτεμβρίου, 2020
Φίλε ramada γιατί δε λες στον Θανάση, στον Γρηγόρη και στον Παναγιώτη να γράφουν εδω μέσα να ξεστραβωθούμε και εμείς;
09 Σεπτεμβρίου, 2020
Φίλε δυστυχώς τα άτομα αυτά που ενδεικτικά αναφέρω δεν ήταν ποτέ μέλη του σάιτ αλλά επισκέπτες οπότε δεν μπορούν να γράψουν.
Όπως είπα εδώ παίζονται πολλά φράγκα 120-140-160€πουλα και μόνο η πιθανότητα φολας είναι ότι χειρότερο έτσι θέλει πολύ ψάξιμο εκτός και αν κάποιος έχει χρήμα και δεν τον νοιάζει
09 Σεπτεμβρίου, 2020
Φίλε δηλαδή δεν είχε τα τατουάζ των φωτό και λες ότι δεν ήταν η ίδια;
Το λέω γιατί μαλλιά, βαφές κλπ πολλές γυναίκες τα αλλάζουν κάθε λίγο και λιγάκι.
09 Σεπτεμβρίου, 2020
Φιλε Ramada αφου απλώς διαβαζουν -ετε ,καλο ειναι σχόλια να μην αναφέρονται όταν με τα λεφτά τα δικα μας ενημερώνονται άλλοι δωρεάν χωρις να συνεισφέρουν,.φιλικά παντα
09 Σεπτεμβρίου, 2020
seducer ναι τα ξανθα μαλλια μου εδωσαν εντελως αλλη εντυπωση απο αυτη των φωτογραφιων,οι οποίες βεβαια δεν δειχνουν και πολλα
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7